Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12853 wyświetleń

Odpoczywał z motorem na trawie


Pijany 30 - latek mimo ostrzeżeń policjantów wsiadł na motorower mając 2 promile alkoholu w organizmie próbował dojechać do domu. Mundurowi udaremnili mu dalsza jazdę. Teraz kierowca jednośladu za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

19 września br. dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany, że na trawniku przy jednej z ulic miasta leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam zastali leżącego na trawie 30 - latka, a obok niego motorower. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. Funkcjonariusze pouczyli go by nie leżał na trawniku oraz by nie wsiadał na jednoślad z uwagi na to, że kierowanie pojazdem pod znacznym wpływem alkoholu jest przestępstwem. Mężczyzna przeprosił za swoje zachowanie i stwierdził, że sam o własnych siłach odprowadzi motorower do miejsca zamieszkania.

30 - latek początkowo zastosował się do poleceń, jednak, gdy policjanci zniknęli z pola jego widzenia, zmienił zdanie i wsiadł na motorower. Już po chwili mundurowi udaremnili kierującemu dalszą jazdę. Badanie alkomatem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mieszkaniec Grajewa za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem - KWP Białystok

Komentarze (5)

Hahaha, kretyn :)

Uważam, że to policja jest winna, gdyż umożliwiła mu dalszą jazdę, aby potem go zatrzymać i mieć wynik.

Tak grajewiak zgadzam się z Tobą.

Piszecie że policja jest winna, bo umożliwiła mu dalszą jazdę. Ale gdyby go zatrzymali przed tym jak wsiadł na swojego "komarka" to również byście lamentowali jaka ta policja nie dobra, bo zamykają człowieka za to że się na trawce przespał troszke, albo że wiozą go do izby wytrzeźwień. Moim zdaniem dobrze zrobili. Dali mu szanse której nie wykożystał i tyle w tym temacie. Jak jest baranem to trudno.

Palnąłeś grajewiak-masz problemy z myśleniem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.