niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 5606 wyświetleń

Odnowią budynek w centrum miasta

W ramach Rewitalizacji Centrum Grajewa rozpoczęła się realizacja kolejnej inwestycji składającej się z dwóch części.

Część pierwsza pn. „Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Ełckiej 5 w Grajewie” i część druga pn. „Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Ełckiej 1 w Grajewie” obejmująca swym zakresem m.in.:
a) roboty budowlane rozbiórkowe, naprawcze i montażowe,
b) wykonanie docieplenia przegród zewnętrznych,
c) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania,
d) wykonanie węzła cieplnego wraz z niezbędnymi instalacjami,
e) wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej,
f) wykonanie przyłącza budynku do sieci cieplnej,
g) wykonanie instalacji elektrycznych.

Komentarze (10)

A kiedy to władza weźmie się za remont ulicy ełckiej . Parę lat temu poskąpili grasza i przetarg nie doszedł do skutku i jeździmy po dziurach w centrum miasta - ile jeszcze???? Ktoś sobie o tym przypomnie ????

modernizujcie komunalnym za darmo, a prywatnym właścicielom nie zapomnijcie podatku od nieruchomości podnieść

Ten budynek należało za darmo zwrócić prawowitym przedwojennym właścicielom. Remont byłby za darmo, a i komunalni zaczęliby sami układać swoje życie, a nie za nich robi to urząd miasta.

A ciekawe kiedy zaczną modernizować budynek na Ul.Kolejowej . Ludzie do sądu przyjeżdżają i patrzą na tą ruderę bo brak funduszy na wyremontowanie klatek a każdy patrzy jakby tam mieszkała jakaś patologia....

Byście sie dworcem zajęli. Zima idzie, a warunków jak zwykle nie ma. Mróz, ciemno i stój człowieku /

sąd zostanie przeniesiony a zdaje sie ze mieszkancom tego budynku na kolejowej nie przeszkadza wyglad zewnętrzny

ha ha ha dobre sobie :) Sąd niedługo zostanie przeniesiony, a meliny na kolejowej zostaną. Mieszka tam tyle rodzin, to złóżcie się z wypracowanych ciężko pieniążków na wyremontowanie swojego miejsca zamieszkania. Bo chyba nie czekacie, aż miasto zrobi to za Was za free? :)
Mieszkania komunalne są dziedziczone, więc zadbacie o przyszłość Waszych bąbelków.
Pozdrawiam.

,, A ciekawe kiedy zaczną modernizować budynek na Ul.Kolejowej . Ludzie do sądu przyjeżdżają i patrzą na tą ruderę bo brak funduszy na wyremontowanie klatek a każdy patrzy jakby tam mieszkała jakaś patologia.... '' - yyyyy, a nie mieszka?

zamiast przesiadywać na tych schodach bo co niektórzy tam puszczą korzenie zatrudnić przy remoncie niech popracują a patologia jest bo dają mieszkania tym co nie mają co znimi zrobić to na Kolejowa wiem co piszę bo codziennie tam przejeżdżam nie wszyscy tam to patologia i ich przepraszam ale większość nie czekajcie na miasto tylko zangarzujcie się sami ja mam też mieszkanie i nikt mi nie remontuje muszę na to zarobić a wy czekajcie aż wam dadzą to nie fer wy myślicie że wam się wszystko należy a ja płacę na to podatki

Modernizuja darmozjadom tylko za czyje pienadze jak oni nie pracuja i nie placa podatkow. A ci co maja domy musza placic wiekszy podatek na ich remont. Dac im prace i niech sami remontuja bo jak sa to mieszkania dziedziczone to niech sami remontuja.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.