sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

Odkryj swoją pasję z "Dwójką"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie w związku z prośbami napływającymi od rodziców i uczniów  klas I – III  wyszła naprzeciw tejże grupie uczniów! Podobnie jak przedszkolakom zostały zorganizowane "zajęcia kreatywne".  Takie zajęcia odbyły się po raz pierwszy w sobotę 29 października 2016 r. i będą odbywały się cyklicznie w każdą ostatnią sobotę miesiąca.


 Na początku przybyła grupa 35 osób miała przyjemność obejrzeć przedstawienie teatralne pod tytułem "Czerwony Kapturek", które przygotowali i zaprezentowali uczniowie klasy VI B. Następnie dzieci z klas młodszych mogły rozwijać swoje zdolności, zainteresowania i pasje poprzez udział w warsztatach plastycznych, sportowych i kulinarnych.

Inny niż zwykle pobyt w szkole dostarczył dzieciom wielu wrażeń i niesamowitych przeżyć. Ich zaangażowanie, pomysłowość i inicjatywa przekonały, że organizowanie takich zajęć przynosi wiele radości i wymierne  korzyści. Dzieci z klas I – III z niecierpliwością czekają na kolejną KREATYWNĄ edycję :)

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.