Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 2679 wyświetleń

Oddała oszustom ponad 6 tys. dolarów i 80 tys. złotych

Nie popełnij tego błędu, nie daj się oszukać! Seniorka z powiatu augustowskiego uwierzyła w historię fałszywych policjantów, którzy twierdzili, że pracownicy banku chcą ją okraść. Kobieta oddała oszustom ponad 6 tysięcy dolarów i 80 tysięcy złotych. Oszczędności dwukrotnie wsadziła do reklamówki i powiesiła na bramce wejściowej do swojej posesji.

 

Dziś opowiada swoją historię i przestrzega innych przed tego typu oszustwami.

 

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (7)

Jak pracownicy banku mogliby ją okraść skoro pieniądze miała w domu? Dlaczego pracownicy banku nie pytają dlaczego ktoś wypłaca tak potężn? gotówkę?

Ja na prawdę sie nie dziwie tym oszustom ,ze oni to robia. Przeciez to niesamowite ,ze ludzie sa tak naiwni i oszczędności życia wieszają w reklamowce przed domem.

Ręce opadają.

Skoro ludzie tak chętnie wieszają reklamówki z pieniędzmi na płocie lub wyrzucają przez okna, to aż strach pomyśleć jak zagłosują przy wyborach lub o co modlą się w kościele.

Jak pracownik banku pyta po co seniorce tyle pieniędzy to dostaje odpowiedź a co to Panią obchodzi ? Do czego to Pani? Moje pieniądze robie co chce. Nie raz słyszę takie odpowiedzi i co wy na to ?

"Dziad" ludzie zagłosują w wyborach tak jak bedą chcieli to się nazywa demokracja

Ludzie myślcie to nie boli!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.