Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6701 wyświetleń

Oddaj Krew – Uratuj Życie!

W Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie trwają już przygotowania do akcji honorowego krwiodawstwa. Akcja organizowana jest przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku – Terenowy Oddział w Łomży, a zbiórka krwi odbędzie się  w dniu 30 lipca 2016 roku w godzinach 9:00 – 13:00 w ambulansie na parkingu przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie.

Policjanci apelują do wszystkich mieszkańców Grajewa o czynny udziału w akcji honorowego krwiodawstwa. Nad prawidłowością zbiórki krwi będzie czuwał lekarz oraz pielęgniarki z Podlaskiej Służby Krwi, Terenowy Oddział w Łomży.

 

Informujemy Państwa, iż z dniem 11 lipca 2016 roku Komendant Powiatowy Policji w Grajewie powierzył obowiązki Oficera Prasowego st. sierż. Sylwii Gosiewskiej. Powyższa zmiana nastąpiła w związku z odejściem na emeryturę dotychczasowego Oficera Prasowego – asp. Wiesława Dembińskiego.
 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (2)

oby też nie pisała sms-ów

byłam i oddałam krew

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.