sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10316 wyświetleń

Oddaj 450 ml krwi

Regionalne  Centrum  Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Oddział w Łomży  zaprasza na wakacyjne akcje pobierania krwi od honorowych dawców. W  związku z okresem  urlopowym, jak co roku , mamy  problem z zapewnieniem  odpowiedniej rezerwy krwi naszym pacjentom. Zwracamy się więc, z uprzejmą prośbą o przybycie i oddanie 450 ml krwi.
                                                    

 Grajewo   
01.06.2009 r.      w godz. 9.00 – 13.00 ul. Mickiewicza   przy  Zespole Szkół nr 1 .
  

              Dziękujemy za przychylność i zrozumienie.                             
                                  


Komentarze (10)

oddalem ponad 10l krwi i nie ma zadnych uprawnin czekam na badania serca 3 mieśące niewiem czy się doczekam

Ja bardzo chętnie bym oddała krew ... niestety w tych godzinach jet to niemożliwe, bo pracuję od 8 do 16 :(

do a jak oddasz krew to na ten dzien masz zwolnieenie

W TYM DNIU NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY - ALE BEZPŁATNY.

od młodych lat oddawałem krew. nazbierało się tego ponad 25 litrów. jakieś 12 lat temu trochę zachorowałem.(za dużo jakiegoś enzymu) więc przestał oddział krwiodawstwa pobierać moją krew.klub krwiadawców zapomniał o mnie natychmiast bo przestał zapraszać mnie na coroczne spotkania. pięć lat temu dopadła mnie cukrzyca. i wyobraście sobie że jak lekarz wypisze receptę na insulinę i paski dla zasłużonych kwiodawców to w aptece płacę drożej niż to kosztuje normalnie. więc muszę wtedy iść z powrotem do lekarza aby przeprawił recetę . i po co mi to było ? może dlatego zachorowałem że oddałem tyle krwi ? no ale mam 3 talerze dla zasłużonych krwiodawców, to jest coś.
ale w kolejce do doktora nic to nie znaczy.

a czy osoby niepełnoletnie mogą też bez problemu oddac krew?

do a.: krew można oddawać w Medicusie w każdy poniedziałek w godz. 8.00-11.00
osoby niepełnoletnie i z wagą poniżej 50 kg nie mogą oddawać krwi no i oczywiście jeśli nie przejdą testów kwalifikacyjnych

heeeh to trochę śmieszne co wypisują tu poniektórzy ta krew ratuje życie zrób coś bezinteresownie moze kiedyś twój bliski albo ty sam będziesz jej potrzebował oby tak nie było troszkę logiki w swoich działaniach ludzie !!

ja oddaje krew i jak narazie nie mam talerza,ale kto wie.Jakiś czas temu dostałem brązowy medal z niewiadomo czego.Ale jak go dostawałem to odrazu urosłem.

"E" jesteś w błędzie dzień wolny w dniu oddaniakrwi jest 100% płatny, jest ustawa prawna która zobowiązuje pracodawcę na zapłacenia dla pracownika. Więc albo Ty jesteś w błędzie albo też pracodawca kiwa pracownika

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.