Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12765 wyświetleń

Odczyt podzielników kosztów

W grudniu tradycyjnie obywa się odczyt podzielników kosztów centralnego ogrzewania za 2007 rok w budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej. Lokatorzy umożliwiają pracownikom dostęp do urządzeń pomiarowych zainstalowanych na grzejnikach w wyznaczonych terminach.

Odczytów dokonuje Serwis Podzielników Kosztów Centralnego Ogrzewania M. Kuberski Grajewo, os. Południe 53, tel. 086 272 66 87.

Obecnie trwa pierwszy termin, kolejny (drugi) zostanie podany w najbliższym czasie. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowego (trzeciego) terminu odczytu, jednak juz na rachunek lokatora.

Ostatni dzień I terminu spisywania wskazań - 18.12.2007r. - odbywa się w blokach na os. Południe nr: 45,46,47,50,51,52

e-Grajewo.pl

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (8)

u mnie nie potrafili stwierdzic dlaczego jest wiecej plynu w aparacie niz przy montazu.

Dziwi mnie , że mimo wymiany okien i drzwi na szczelne muszę dopłacać. ...

to nic dziwnego ze pan doplaca ,ja kazdego roku place coraz wiecej ,i okna mam wymienione ,rozliczanie jest to zagadka ,

Proszę podać ile kresek przy rozliczeniu grudniowym powinni zminusować za okres letni, gdzie pod wpływem ciepła z otoczenia ciecz sama paruje.

moim zdaniem powninni powymieniac podzielniki na elektroniczne tak jak jest w wiekszosci miastach, wtedy by nie bylo zadnych przekretow, bo wedlog mnie te odparowniki to jeden wielki przekręt, elektroniczne mają czujniki gdzie stakaja sie z grzejnikiem a nie jak te przez wakacje wyparuja zawsze troche !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a u nas było chyba OK - wyparowało mniej niz w 2006 roku ( słabsza zima, moze pomogło "ocieplenie" czesci bloku - zakryto styropianem zabest przy oknach) torchę oszczedzaliśmy - ciekawe ile zaoszczedzimy? chba ze PEC strasznei podniósł stawki za CO!

u mnie też jest mniej niż w zeszłym roku a użytkowałam tak samo jak rok temu , przy nowych oknach i drzwiach miałam dopłaty 600 zł , ciekawe jak w tym roku , lato było chłodne to i w domu było zimniej i dlatego mniej naciągnęło , ale i tak twierdzę że to oszustwo ..

te wasze podzielniki to o kant dupy można obić kreski nabijaja sie nawet w okresie letnim gdy grzejniki są nie używane tak więc za co płacić dla S.M.L.W.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.