sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10403 wyświetleń

Odczyt kosztów c.o.

Odczyt kosztów c.o.

Od 12 grudnia w Grajewie na osiedlu Południe rozpoczął się odczyt podzielników kosztów centralnego ogrzewania. Odczyty odbędą się w dwóch terminach podanych na ulotkach, które powinny wisieć w każdej klatce.


e-Grajewo.pl

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (7)

a dlaczego ja nie wiem kiedy u nas ODCZYT będzie!!!!!?????
jak to może być -u nmnie niec nie wisi na klatce!!!

to wielka lipa oszustwo ile kresek chcesz tyle mozeszmiec

jasne ja mam zawsze tylko po 2.

Złodziejstwo spółdzielni nadal kwitnie dlaczego nie wymienią podzielników ciepła na elektroniczne,bo mniej zarobią kto--- Spółdzielnia ludzią wmawiają ciemnotę że koszty duże a kto poniesie te koszty przecież odbiorcy tak jak za te oszukancze podzielniki

Zgadzam sie tak nie powinno byc dlaczego spoldzielnia nie odliczy kresek ktore nam narosly w wakacje podczas upałów a szczególnie tak jest na 4 piętrach liczniki powinny byc 2 razy do roku sprawdzane np. przed grzaniem i po

Drodzy "pokrzywdzeni" - pamiętacie pierwsze lekcje fizyki w szkole? Przyjrzyjcie się swoim pomiernikom dokładnie, z każdej strony. Zobaczycie pewne ciekawostki; średnio mądry człowiek je zobaczy. A wnet.... Wasze odczytanie zmienią postać ... 2 kreski i już. Jak w reklamie: "na zawsze razem" Razem z kasą a nie z "krzywdą".
Pamiętajcie: kluczem do wszystkiego jest fizyka. I tylko 2 kreski w każdym pomierniku.

jak to "ile chcesz tyle możesz mieć"?
ja co roku mam bardzo duże dopłaty
poradźcie mi coś.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.