sobota, 25 maja 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 10427 wyświetleń

Odchodzą, bo zawiedli

Rafał Onofryjuk, Sławomir Gołębiewski, Filip Jurczuk – to zawodnicy, którzy zdaniem zarządu trzecioligowej Warmii Grajewo zawiedli najbardziej w rundzie jesiennej i będą musieli opuścić klub.

Dwóm pierwszym zarząd Warmii zaproponował obniżenie kontraktów, za słabą postawę w meczach rundy jesiennej. Trudno przypuszczać, że zawodnicy zgodzą się na znaczną obniżkę pensji i najprawdopodobniej za porozumieniem stron odejdą z klubu jako wolni piłkarze.     

Umowa wypożyczenia z Piasta Białystok Filipa Jurczuka skończyła się 15 listopada br.. Wobec niezdawalającej postawy piłkarza w meczach, które rozegrał, klub nie zdecydował się na wykupienie młodego obrońcy.  

- Filip nie grał źle, ale w meczach w których wystąpił nie pokazał nic rewelacyjnego. Zatem nie było mowy o wydawaniu pieniędzy na zakup tego piłkarzainformuje Janusz Szumowski, dyrektor Warmii Grajewo.

Klub poważnie myśli także o wzmocnieniach. Prowadzone są pierwsze rozmowy z piłkarzami, którzy mogliby w przerwie zimowej zasilić skład ostatniej drużyny III ligi. Być może do Grajewa powrócą z wypożyczeni na początku sezonu do Sparty Augustów bracia Andrzej i Dariusz Doliwa.

- Szukamy obrońcy w miejsce Przemka Kołątaja. Jestem także po rozmowie z prezesem Jagiellonii Białystok odnośnie przyjścia do nas kilku młodych oraz już doświadczonych zawodników. Jednak jest jeszcze za wcześnie, aby konkretnie podawać nazwiska piłkarzy, którzy mogą nas ewentualnie wzmocnić - dodał Janusz Szumowski.   

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Szkoda Sławka.Wg mnie moglby zostac bo na pewno na wiele go stac

no tak jak juz Warmia jest w klopotach to znow zwracaja sie do braci Doliwa o wsparcie ile to juz razy tak bylo ?? Lecz oni zawsze powracali do Grajewa by pomoc dla swego klubu.Miejmy nadzieje ze i tym razem nas kibiców niezawioda jesli tylko dostana propozycje od Warmii WARMIA Byla ,Jest i Będzie na wieki

@Soczek:
Co prawda, to prawda. Stać go na wiele. Chłop waleczny, całkiem nieźle radzący sobie w defensywie, ale z przodu krótko mówiac kicha. Może mógłby zagrać na obronie? Chyba to byłoby lepsze miejsce dla niego.

a mieli dobrego obrońcę.......... mowa o Marcinie W. chłopak pokazuje na ile jego stac... oglądajcie mecze futsalu na hali w Grajewie w każdą środę i zobaczycie jak jest opanowany i spokojny, przerasta wszystkich o głowę w umiejętnościach.

xxx ma rację! Warmia miała też niesamowitego bramkarza, brata Marcina W. Pawła! Stylem gry przypominał Didę z AC Milan a był młodszy! Kto pozbył się go z zespołu!??? Marcin gra jak Fabio Cannavaro, te same kocie ruchy, nienaganna technika, mądrość boiskowa. Kołłątaj go zwolnił bo zagrażał jego pozycji. Wogóle w zakładówce marnuje się wielu graczy, którzy mogliby stanowić o sile Warmii. Z nimi w składzie powalczylibyśmy o II ligę. Z braćmi W w składzie na wiosnę odrobilibyśmy straty i awans do II ligi byłby pewny!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.