Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11592 wyświetleń

Od września ruszy żłobek

Od września ruszy żłobek

Ruszyły roboty budowlane w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Grajewie przy ul. Krasickiego. W budynku przedszkola będzie mieścił się żłobek miejski.

 
Remont budynku obejmuje pomieszczenia sanitarno – szatniowe, korytarze i oddziały przedszkolne. Oprócz wewnętrznych prac remontowych zostanie zaprojektowana instalacja elektryczna, kanalizacja sanitarna, instalacja wodociągowa i centralnego ogrzewania oraz zostaną wyremontowane istniejące instalacje.

 
Termin zakończenia robót - 30.08.2014 r. Modernizację wykonuje firma z Wiązownicy gm. Radziłów - informuje grajewo.pl

Koszt zadania to około 470 tys. zł

 


Komentarze (13)

Jeśli termin zakończenia robót datuje si e na 30. 08 , to kiedy czas na sprzątanie i inne rzeczy aby przyjąc nasze dzieci do przedszkola i tego żłobka

zróbcie im parking bo będzie znak pod blokiem 27 parking tylko dla mieszkańców bloku

to niech mieszkańcy 27 parkują u siebie

Parking pod 27 nie jest terenem bloku, a miejskim, więc parkować może każdy

Zamiast się cieszyć że dzieci będą miały odnowione sale i będzie więcej miejsc dla nowy dzieci to wy narzekacie że Wam miejsc parkingowych zabraknie ludzie ogarnijcie się trochę ...

Do mieszkanie czytanie ze zrozumieniem się kłania

Do Mama przeprowadź się do tego bloku a sam się przekonasz jak przesrane jest o 15 - 16 ja nie mam samochodu ale nawet po chodniku się nie da przejść a kierowcy zero kultury

ŻŁobek w Grajewie był, a ten nowy to powstanie kosztem przedszkola. poprzez to nie było przyjęć w tym przedszkolu.Żenada.

pld 27 mieszkam przy ruchliwej ulicy gdzie po 15 nie ma jak przejść i to z wózkiem dla dziecka bo tak ludzie samochodami stają i nie narzekam więc troszkę kultury i z Twojej strony tez było by mile widziane :)

Blok 26 parkuje na parkingu przedszkola, a mogą zrobić u siebie parking z tego wielkiego trawnika

czekajcie jak tylko blok 27 zrobi wspólnote, zrobimy szlaban i skonczy sie wjazd do przedszkola.....

Tak wszystkie wspólnoty zaczynają od budowy getta i zasieków wokół bloku.

Są miejsca wyznaczone dla aut i są miejsca wyznaczone dla pieszych. Na chodniku nie ma prawa być żadnego samochodu. Wkurza mnie jak nie ma gdzie przejść ale wystarczy jeden telefon i nauczka będzie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.