Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 11261 wyświetleń

Oceń swojego radnego

Rajgród- oceń swojego radnego

 

Nieubłaganie zbliża się wiosna. Po niej lato i jesień, a w polityce w tym roku jesień oznacza wybory samorządowe. Będziemy wybierać nowych radnych, wójtów i burmistrzów. Nie zawsze będą to ludzie nowi. Często pozostają ci sami.

Chcemy abyście ocenili pracę radnych Rady Miejskiej w Rajgrodzie w ostatniej kadencji. Możecie każdemu z nich przyznać ocenę w skali od 1 do 10. Swoją ocenę możecie opatrzyć komentarzem. Zapewniamy anonimowość. Na Wasze oceny czekamy pod adresem: kolo.po.rajgrod@wp.pl. Z jednego adresu można wysłać tylko jedną ocenę. Oceniać możecie jednego, kilku lub wszystkich radnych. Nazwiska radnych znajdziecie na: http://um.rajgrod.pl/index.php?dzial=radamiejska

Analizę głosowania i podsumowanie zamieścimy na łamach „Rajgrodzkich Ech” oraz wyślemy do każdego uczestnika plebiscytu indywidualnie.

Na Wasze opinie czekamy do końca marca.

Komentarze wulgarne, zawierające pomówienia i obrażające kogokolwiek nie będą brane pod uwagę.

Zapraszamy

Przewodniczący Koła

Platformy Obywatelskiej RP

w Rajgrodzie

Sławomir Obrycki

Komentarze (20)

nie oceniam bo nie znam i nie chce znać PROSTO

Każdy radny po wyborach jest bezradny :-)

Dlaczego mamy oceniać pracę radnych a nie Burmistrza??? Do niego należy kierowanie gminą??

To,ze pozostaną Ci sami ocenią i wybiorą wyborcy. bo jak byli dobrzy w poprzedniej kadencji to lepiej ich wybrać niech dalej rządzą ,ale tych leni to pogonić. Byli tam dla pieniędzy,znajomości,swoje sprawy załatwiali. takich nie ,czy to był radny.burmistrz. wójt.Dziś trzeba też patrzeć na ich majątki i uczciwość.

Jak ja mam go oceniać skoro ja go nawet nie znam.Co gorsze nie wiem jak wygląda.Jedno co słyszałam że załatwił pracę przyszłemu zięciowi.

zróbcie głosowanie grajewskich radnych! :D

A mi jest bardzo przykro , bo przed wyborami kandydaci , sa tacy milutcy i tak zabiegaja o poparcie i głosy a potem idzie z głowa do góry i nie raczy dzień dobry powiedziec - bo uważa ze to jej trzeba w pas sie kłaniać ! Na stanowiskach to się bywa albo i nie a żyje i spotyka sie z ludzmi zawsze ! Czy tak trudno być skromną osobą?

Tak załatwiają swoim mieszkania i nie tylko. Pani Halina Z. niech sie pochwali gdzie mieszka córeczka i jak zostało przyznane mieszkanie m-4 dla 3osobowej rodzinki i chcieli wykupic za pare % wartosci mieszkanie warte 190tys. (zmienic komisje mieszkaniową) Precz z cenzura e-grajewo.pl

Panie burmistrzu czy będzie pan kandydował w przyszłych wyborach? nie liczni radni są w porządku tylko co z tego jak za każdym razem ich przegłosują.

tylu radnych i żaden nie ma dobrze dobranego garnituru... wstyd!

radni powinni być społeczni ,a jeżeli już to tylko koszty podróży powinni być zwrócone wówczas byśmy zobaczyli ilu chętnych pojawiło by się,a nie jeden przez drugiego przepychają się ;taka jest rzeczywistość ,

Jak słyszę kto chce kandydowac na radnego {radną] ze stoczka to mi sie ..

Tak. Oto jest pytanie czy teraźniejszy burmistrz Rajgrodu będzie ponownie kandydował? Lepiej nie - tylko skompromituje się albo całą gminę narazi na pośmiewisko. Jeżeli podejdzie i wygra wybory to Gmina skompromituje się z kretesem.

może tak w Grajewie ocenić ..?

To na Stoczku jest kandydat/ka do europarlamentu? bo teraz to tych wyborów przedstawia się kandydatów

Winnych gminach buduje sie place zabaw dla dzieci po wioskach a w Rajgrodzie nic ani jedna wioska niema zadnej atrakcji co mamy mowic o radnych i ich pracy pojada diety wezma i co im pasuje dla siebie przyklasna i jest ok. Jednym slowem sa bezradni powinni dawno odejsc od wladzy.

przeczytaj czego dotyczy ten temat.

W Stoczku zawsze wszyscy wiedzieli wszystko pierwsi tylko osoba zainteresowana dowiaduje sie ostatnia. Znam tam ludzi i watpie zeby ktokolwiek ze Stoczku kandydowal.

Biebrzańska radna jak objeła kadencje to obiecała zrobić świetlic i boisko i wszelkie spotkania nie zostały zrealizowane tylko został zrobiony garb

Nasza radna z Biebrzy nic nie zrobiła,..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.