sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10981 wyświetleń

Obwodnice

Tydzień temu otwarto obwodnicę Wyszkowa. Jest to kolejne miasto na trasie Białystok – Warszawa (a także Grajewo – Warszawa) z estetycznym i funkcjonalnym objazdem.

      Odcinek 12-kilometrowy, z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami, dwupasmowymi jezdniami i nowym 600-metrowym mostem na Bugu omija całkowicie miasto Wyszków i naprawdę robi wrażenie. Wybudowano także trzy węzły drogowe, siedem wiaduktów, przejścia dla zwierząt, ekrany akustyczne oraz ok. 21 km dróg dojazdowych. Tym samym odetchnęli i mieszkańcy i kierowcy. Dotychczas na "pokonanie" tego miasta potrzeba było od 40 minut do 2 godzin, w zależności od dnia tygodnia i pory dnia. Teraz ta rzeczywistą przyjemność zabiera ok. 6 minut.

      Miałem  przyjemność jechać pierwszy raz otwartą 14 listopada w piątek nową obwodnicą. Kosztowała 262 mln zł. W grudniu br. planowane jest zakończenie budowy 19-kilometrowego odcinka z Radzymina do Wyszkowa.

Nareszcie! A kiedy inne miasta? Kiedy Grajewo, Rajgród, Szczuczyn? To niestety, jak wiemy potrwa…

Kos.

Komentarze (5)

temat obwodnic wraca znowu u nas już był plan budowy obwodnicy wniosek złożył PIS ale panowie z PO nie poparli go .więc dalej czekamy może panowie z sejmu zaczną myśleć i załatwią te sprawe logicznie a nie partyjnie!!!

nigdy hahahhaha nasze wladze co dopiero cos zrobio jak bedzie okrutna tragedia i ludzie wszyscy zginą a jak ludzie zgina to kto bedzie podatki placil i za czyją flote drogi zrbicie???

a za kim głosowałeś BARANIE jeden w czasie wyborów parlamentarnych??? Na złość takiemu miastu, w którym wygrywa PIS, obecna ekipa zagrała na nosie. "Kochacie PIS - to niech wam PIS coś da" - czyje to są słowa? Poszukajcie w internecie i zobaczycie wobec kogo są skierowane. Kochane Grajewo płaci frycowe!!!!

Marcinie! To co napisałeś to półprawda. Ci, którzy się naprawdę orientują wiedzą, że poprawka posłów PiS była propagandową zagrywką rozwalenia budżetu państwa de facto stworzonego przez minister rządu PiS Z. Gilowską. Podobnych poprawek złożyli około 100. Dlaczego inwestycji obwodnicy Grajewa nie zapisano w pierwotnym projekcie budżetu na 2008 r.? Odpowiedzcie sobie sami. A o innych faktach warto przeczytać na http://www.po-grajewo.pl/obwodnica.htm .

I ZNOWU BZDURY"PRACOWITEGO"PO KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.