poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11622 wyświetleń

Obwodnica Szczuczyna cd ...


Podjęte działania Burmistrza Szczuczyna w sprawie opóźnień budowy obwodnicy Szczuczyna:


Szanowny Panie Wojewodo

    W związku z kolejnym przesunięciem terminu składania i otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego: Budowa Obwodnicy miejscowości Szczuczyn w ciągu drogi ekspresowej S - 61 od S - 8 (Ostrów Mazowiecka) - Łomża - Stawiski - Szczuczyn - Ełk - Suwałki - Budzisko - Granica Państwa (Kowno), na odcinku od km 197 + 550 do km 205 + 557 wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej na dzień 12 maja 2014 r. zwracam się z wnioskiem o podjęcie działań skontrolowania prowadzonego postępowania przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

    Wielokrotne przesunięcie terminu składania i otwarcia ofert budzi moje wątpliwości co do rzetelności prowadzonego postępowania. Temat budowy obwodnicy niejednokrotnie poruszany jest przez mieszkańców Gminy Szczuczyn, i moje monity składane do GDDKiA pozostają bez echa.

    Czekam z niecierpliwością na powiadomienie mnie o efektach kontroli.

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (3)

skanska buduje najlepiej więc po co durne przetargi z przekrętami oddajcie budowę w dobre ręce

gówno wiesz kolega

A Stawiski mają mają brawo BUDIMEX

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.