poniedziałek, 17 czerwca 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 9599 wyświetleń

Obwodnica Łomży - postęp prac na drodze S61

Trwa budowa ostatnich odcinków. Będą też nowe utrudnienia. Zaczną się naprawy już wybudowanych fragmentów trasy Via Baltica. 

 

Od 3 czerwca kierowcy muszą uważać na zmiany na S61 w rejonie Miejsca Obsługi Podróżnych Górki Wschód/Zachód, pomiędzy węzłem Kolno a miejscowością Kobylin. Na odcinku niespełna 4 km zamknięta będzie jezdnia w kierunku Stawisk, a kierowcy będą korzystać z sąsiedniej jezdni w obu kierunkach. Jest to związane z naprawą gwarancyjną nawierzchni betonowej.

niedziela, 16 czerwca 2024

Seniorzy nadal celem oszustów!

Komentarze (6)

Miałem przejechać w końcu lipca, ale widzę że nie przejadę. Patałachy pomimo że nie było zimy mają opóźnienie.

A miała być przyjezdność w czerwcu. A tak może będzie na Święta Bożego Narodzenia.

Marnie widzę to otwarcie jednej nitki w połowie 2024 roku.

Przecież opóźnienie wynika z powodu zalania wodą niektórych odcinków i przez to niemożności dojechania. Była też informacja, że otwarcie jednej nitki nastąpi w 3 kwartale.

Od wyborów do wyborów i Doczekamy się otwarcie

"Do Roy" Dlaczego wogóle wypowiadasz się na temat tej budowy i opóźnienia wynikającego z warunków pogotowych itd nie mając wiedzy i nie będąc na miejscu i nie widząc na oczy, po co bijesz pianę i szydzisz. Na tej budowie byłem kierowcą wywrotki bardzo trudny i nie przewidywalny teren więc trochę cierpliwości i zrozumienia dziękuję pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.