niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11845 wyświetleń

Obezwładnili i okradli kobietę

KPP Ełk: Obezwładnili i okradli kobietę. Zostali tymczasowo aresztowani 

Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie dwie osoby podejrzana o rozbój. 26-latka i 27-latek razem wdarli się do mieszkania pokrzywdzonej 55-latki i używając przemocy zabrali jej telefon i pieniądze. Napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów już następnego dnia. Za rozbój grożą im kary do 12 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (10/11.02.2017) w Ełku. Wtedy to 26-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna wspólnie wtargnęli do mieszkaniu 55–latki. Następnie przewrócili ją i przytrzymywali za szyję, żeby zabrać telefon komórkowy, ładowarkę i 20 złotych – łącznie straty oszacowano na kwotę 150 złotych. Napastnicy w celu uniknięcia rozpoznania mieli na twarzy kominiarki.
Policjanci wykorzystując wszystkie zebrane w tej sprawie informacje już następnego dnia zatrzymali w tej sprawie dwie osoby. Para usłyszała prokuratorskie zarzuty.

Sąd na wniosek Prokuratury aresztował obydwoje na dwa miesiące.

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (7)

Co to za dziewczyna,skoro jest zdolna do takich rzeczy?

Z taką to tylko konie kraść!

do pierdla z takimi za 150 robiąc takie rzeczy mamy takie prawo że właściciel nic nie może zrobić włamywaczowi i wtedy pokrzywdzonym jest złodziej albo morderca i on jest ok a my jesteśmy Ci źli i niedobrzy w jakim kraju my żyjemy

co za pytanie??jest po prostu nowoczesna:)teraz wszyscy tak robią ..albo pijani biorą pieniądze z mopsu albo kradną:)

elk. wszystko rozumiem

Mieli szczęście, że ich ta 55-latka nie dziabnęła nożem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.