wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12268 wyświetleń

N@utobus 16-18 V

- na parkingu przed Urzędem Miasta Grajewo.

N@utobus pojawi się w Grajewie w związku z realizacją w województwie podlaskim, w okresie od stycznia do lipca br., projektu szkoleniowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn.: "n@utobus - Bezprzewodowy Autobus Internetowy". W ramach realizacji projektu MSWiA uruchomiło specjalną stronę internetową www.nautobus.gov.pl, gdzie zostały umieszczone wszelkie informacje dla gmin i beneficjentów szkoleń.

Bezprzewodowy Autobus Internetowy "N@utobus" jest efektem współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego oraz firm z branży informatycznej. Projekt realizowany jest na zasadzie partnerstwa instytucji prywatnych i publicznych, przebudowa n@utobusu została sfinansowana ze środków prywatnych, sprzęt oraz oprogramowanie będące wyposażeniem n@utobusu jest nieodpłatnie udostępnione przez firmy będące Partnerami w projekcie. Projektem, który stał się pierwowzorem bezprzewodowego autobusu internetowego jest fiński autobus internetowy - Netti-Nysse, który powstał w Finlandii, w mieście Tapere.

więcej informacji: www.grajewo.pl, www.nautobus.gov.pl

Grzegorz Poniatowski

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (3)

pojawi się ale prosze dokłądnei kiedy

Dziś rano przed 7 00 stał na parkingu hurtowni Raj

widzialam widzialam byl dzis caly dzien przed urzedem miasta hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.