sobota, 13 kwietnia 2024

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 4772 wyświetleń

Nożem zaatakował ciężarną

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca miejscowości Miastkowo, który z nożem zaatakował ciężarną kobietę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży wczoraj po południu odebrał telefoniczny sygnał o rozboju, do którego doszło w Miastkowie. Z wstępnych ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej na ul. Łomżyńskiej młody mężczyzna zaatakował 30-letnią ciężarną kobietę. Grożąc jej nożem zażądał wydania 20 zł. Przerażona pokrzywdzona w obawie o swoje zdrowie wydała napastnikowi gotówkę, z którą ten uciekł. Po zdarzeniu bardzo zdenerwowana wróciła do domu, gdzie o wszystkim opowiedziała domownikom, którzy powiadomili Policję. Natychmiast  na miejsce skierowany został dzielnicowy z Miastkowa, który w trakcie penetracji okolicy zauważył podejrzewanego. W trakcie podjętej interwencji młodzieniec próbował wprowadzić w błąd funkcjonariusza podając fałszywe dane, gdy to nie przyniosło rezultatu zaatakował policjanta. Został jednak obezwładniony i zatrzymany przez policjanta. Okazało się, że zatrzymany, podejrzewany o dokonanie rozboju mężczyzna to 20-letni mieszkaniec tej miejscowości, który miał przy sobie nóż i kominiarkę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi sprawcy kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.  – oficer prasowy KMP w Łomży

Komentarze (1)

No pięknie do zatrzymania sprawcy rozboju wysyła sie jedynie samego dzielnicowego.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.