piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10733 wyświetleń

Nowy Wicewojewoda

Szanowni Państwo,
Informuję, że 12 stycznia 2006 roku w godzinach wieczornych Wojewoda Podlaski - Pan Jan Dobrzyński - otrzymał oficjalną informację z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
 o nominacji Pana Dariusza Piontkowskiego na stanowisko Wicewojewody Podlaskiego.


Dariusz Piontkowski ma 42 lata, jest z wykształcenia historykiem. Pracuje jako nauczyciel w I LO w Białymstoku. Jest radnym Rady Miejskiej Białegostoku, przewodniczącym Komisji Wychowania, Edukacji i Kultury. Członek Prawa i Sprawiedliwości..


Z pozdrowieniami,
        Adam Dębski


       Rrzecznik prasowy
Wojewody Podlaskiego

Komentarze (3)

jak juz wspomnialem wczesniej pelna kontrola a sprobuj pisnac inaczej niz partia oj bedzie ciezko. precz z taka demokracja autorytarna

Już niedługo PiS stanie się dużo liczniejszą partią,bo zbliżają się wybory do samorządow.Ci od ,,samorządowej kariery" znów się gdzieś zapiszą!

Po realizowanej obsadzie stanowisk ludzmi z Białegostoku odnoszę nieodparte wrażenie zdominowania zarządzaniem całym województwem wyłącznie przez mieszkańców miasta Białystok. Zdaje się, że pan wojewoda nie ma zamiaru zachowania nawet pozorów demokracji i nominowania na stanowiska działaczy z CAŁEGO województwa a nie tylko z UM Białystok - czyżby brak rozeznania jaką kadrę ma się w województwie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.