środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9064 wyświetleń

Nowy tabor PKP

Park taborowy Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych powiększył się o dwa zmodernizowane pojazdy.

Kilka dni temu dotarły do Białegostoku dwa pociągi elektryczne po gruntownej modernizacji zleconej i sfinansowanej przez samorząd województwa podlaskiego. Są to nowoczesne pojazdy, posiadające monitoring, klimatyzację, ułatwienia dla pasażerów niepełnosprawnych oraz turystów z rowerami, a także Wi-Fi.  Pojazdy te będzie można spotkać na trasach z Białegostoku do Ełku.

Polskie Linie Kolejowe zapowiadają, że dzięki remontom pasażerowie już wkrótce na wielu trasach pojadą znacznie szybciej. Szybciej będzie m.in. na trasie Warszawa - Białystok.

Od 13 grudnia 2015 r. obowiązywać będzie nowy rozkład pociągów Przewozów Regionalnych.

Komentarze (5)

A qrw... Jak nie było poczekalni tak niema i dalej bedzie stał piękny budynek i niszczał . Taki budynek powinien przynosić chlubę miastu i dochody a nie wstyd pozdrowienia dla urżedasow

Masz racje duzo mowia obiecuja i nic nie robia.a to jest wizytowka grajewa,az wstyd.

Smród , brud i dewastacja jedzie grajewską koleją i ma przystanek na dworcu PKP od wielu lat. Rządzący siedzą obok tego dworca i robią ..... w fotele - to już słychać i czuć !!!!

Ludzie. Burmistrz chciał przejąć I chce ale wojewoda nie chce oddać piszcie listy i żale do niego.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.