poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12055 wyświetleń

Nowy rok w ZSM nr 1

W Zespole Szkół Miejskich nr 1 trwają przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2008/2009.

Już teraz wiadomo, że od września do czerwca 2009 roku w ZSM nr 1 zatrudnionych będzie 60 nauczycieli na etatach pedagogicznych (z tego 51 to nauczyciele pełnozatrudnieni, w tym 2 na urlopie dla poratowania zdrowia i 7 niepełnozatrudnionych) oraz 33 pracowników administracji i obsług (w tym 11 pracowników interwencyjnych).

W roku szkolnym 2008/2009 w Publicznym Gimnazjum nr 1 zostanie utworzonych 13 oddziałów w tym cztery klasy pierwsze (dwie integracyjne), cztery klasy drugie (jedna integracyjna i jedna przysposabiająca do pracy), pięć klas trzecich (jedna o profilu wyrównawczym). Łącznie w PG nr 1 uczyć się będzie 293 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 1 zostanie utworzonych 19 oddziałów w tym klasy pierwsze, trzy klasy drugie (jedna integracyjna), cztery klasy trzecie (jedna integracyjna), dwie klasy czwarte, trzy klasy piąte (jedna integracyjna), trzy klasy szóste (jedna integracyjna) oraz dwa oddziały „O”. Łącznie w SP nr 1 uczyć się będzie 379 uczniów.

W trakcie wakacji w szkole zostały przeprowadzone remonty szatni dziewcząt i chłopców, adaptacja sali lekcyjnej na pracownię komputerową (wymiana posadzki, malowanie), modernizacja sali lekcyjnej 202 (wymiana instalacji elektrycznej, gładzenie i malowanie ścian, wymiana posadzki), remont trzech pomieszczeń administracyjnych (gładzenie i malowanie ścian) oraz odnowienie korytarzy.

e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

a do września mundurki cz nie? ja mam nadzieje że bez

no fajnie ze tak dużo sie zmieniło w PG1 tylko czemu dopiero teraz jak ja w tym roku skończyłam gimnazjum ehhh

a ja tam wolę dzieci w mundurkach i jest ZA.

Mundurki tak od września.

dobrze ze cos sie zmienia w sp1 i w pg1

napiszcie tez kiedy rozpoczecie roku i gdzie w sp1 i pg1??

wszystko jest okey tylko dlaczego te mundurki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.