czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12752 wyświetleń

Nowy proboszcz parafii św. O.Pio


16 października 2016 roku o godzinie 11:00 w kościele pw. Św Ojca Pio podczas uroczystej mszy parafianie ciepło przywitali nowego proboszcza Dariusza Goska, który stanowisko objął już w minioną środę po wydaniu dekretu przez biskupa łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Klucze od drzwi kościoła Ojca Pio przekazał nowemu proboszczowi Dziekan dekanatu grajewskiego ks. prał. dr Czesław Oleksy.

Ksiądz mgr Dariusz Gosk, urodzony 12.01.1973 r. w Zambrowie, wyświęcony 30.05.1998 r. przez biskupa Stanisława Stefanka, w parafii Krzyża Świętego od 25.06.1998 r. do 23.08.2002 r. Następnie skierowany przez Biskupa łomżyńskiego do pracy w parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini, później w Wąsoszu. Blisko 7 lat jako wikary posługiwał w parafii w Czyżewie. Stamtąd został skierowany do parafii Ojca Pio w Grajewie, gdzie piastuje zaszczytne stanowisko proboszcza parafii.
(pio.grajewo.info)

 

Komentarze (4)

Witam Księdza Serdecznie! Powodzenia!

Serdecznie witamy Cię Księże Proboszczu w naszej parafii:)

Ksiądz Darek był wikariuszem w Wąsoszu. To wspaniały ksiądz, ciepły i serdeczny. Wiele osób bardzo przeżyło dzień kiedy odszedł od nas do Czyżewa. Wierze, że parafianie będą dla niego serdeczni, bo na to zasługuje . Cieszę się że jest blisko nas i będzie służył Bogu w Grajewie.

Witam i serdecznie pozdrawiam z miejscowości Wąsosz.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.