wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 54 komentarzy
  • 17604 wyświetleń

Nowy Prezes PUK z LO

Rada Nadzorcza PUK Sp. z o.o. w Grajewie,  rozstrzygnęła  konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Prezesem PUK został - Mirosław Mielczarek  - nauczyciel  ZS nr 1 w Grajewie  im. M. Kopernika


pokonał między innymi:


- Henryka Poślednika, Janusza Kozikowskiego, Jarosława Koryckiego, Adama Wojsławowicza, Wojciecha Maleszewskiego, Artura Sendrowskiego, Andrzeja Rudzińskiego

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (54)

stawiam 100 zł że znowu prezesem będzie jakiś koleś z układu!!

To i tak tylko na chwilę ten wybór. Będziemy wprowadzać zupełnie nowe zasady doboru kadr na wszystkie stanowiska podległe Burmistrzowi i Staroście. W mieście i powiecie zapanuje porządek i gospodarność!!!! Prosimy społeczność Grajewa o cierpliwość!!!

Dla NZWS
Jestes kosmita czy co?? Wpisujesz sie gdzie popadnie jestes na kazdej grajewskiej stronce....może reklamujesz Nowa partie NZWS
Mam tobie propozycje - zrób sobie reklame na perkusji zespołu Paka z Wiktorowej, chłpaki dadza tobie znizkę Pozdrawiam sympatyczny zespól Paka z w-j.

Ale Ten NZWS jest sfrustrowany!
Martwie sie Tobą. Wyluzuj...
Coś mi sie zdaje że pogłebi sie Twoja frustracja po wyborach - jak u Rokity po ostatnich do Sejmu.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość wszystkich mieszkańców oczekujących zmian w naszym mieście.

NZWS popieram!Nie zwracaj uwagi na komentarze obecnych urzędasów i ich przyd.......ków!

A mnie jest szkoda Gryna, który po poprzednim prezesie postawił PUK na nogi. Firma zakupiła sporo użytecznego sprzętu i pracuje coraz wydajniej. Poprawił się stan czystości w mieście.

Czy ktos moze wie kto została czy zostanie nowym prezesem PUK??

Nowym prezesem PUK-u został p. M.Mielczarek, nauczyciel z liceum. Znam tego pana uczył mnie P.O, a obecnie (o ile mi wiadomo) przedsiebiorczości.
--- informacja od znajomego z komisji ---

Gratulacje Panie Mirku. Jest Pan człowiekiem z inicjatywą i bardzo uczynnym. Duże wyzwanie ale sobie spokojnie Pan poradzi. Popieram wybór komisji i życzę powodzenia nowemu prezesowi.

Gratuluje Panu Mirkowi Mielczarkowi !! Bardzo sie ciesze ze Pan zostal nowym dyrektorem PUK-u !! Tylko szkoda ze juz Pan nas nie bedzie uczyl PO i PP :(

Ten Pan to na 100% dobry kolega naszego wspaniałego burmistrz.Nie trzeba do wróżki iśc, po co robicie te śmieszne konkursy

Przegrałem swoje 100 zł a byłem pewnie z tego co słyszałem że syn prezesa .. zostanie.

Nie ul. Kopernika tylko im. Kopernika :))))))))))))

no i prawidlowo ... :)

Do chyba jakiś przypadek, że Pan Burmistrz jest nauczycielem z tej samej szkoły.Nauczyciele mają się dobrze.Ciekawe jak sobie poradzi człowiek nie mający nic wspólnego z zakładem pracy .

Było tyle specjalistów i wybrono teoretyka ...

I ZNOWU MAMY UKŁADY UKŁADZIKI I POWIĄZANIA.KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY???
CZY W GRAJEWIE BĘDZIE COŚ NORMALNEGO?/

Gratulacje Panie Mirku.... szkoda tylko ze juz nie bedzie Pan mnie uczyl PO.... :( wielka szkoda :(

buheheh Pan Prezes Mielczarek
Gratulacje od uczniów LO, mam nadzieje że nadal bedzie nas pan uczył no bo co to beda za lekcje bez Pana

PAn Prezes Gryn, to zasłużony czlowiek , dużo zrobił dla miasta i dla PUK. Dziwne, że tak szybko zakończył piastowanie swojej funkcji.
Mieszkaniec maisat Grajewa

moje gratulacje Mireczku! kocham pana:* ma pan fajnego syna:*:*:* pozdro

Dlaczego taki tytuł: Dyrektor z LO, a co to ma wspólnego, poza szkołą to "zwykły" człowiek. Nie LO. Odciąć sznureczki proszę!!!

NZWS chetnie bym sie z toba spotkał i podyskutował na rózne tematy...

JA PIERNICZę.TEż BYM CHCIAł ZOSTAć PREZESEM ZAKłADU ZNAJDUJąCEGO SIę NIEMAL 2 MINUTY DROGI SAMOCHODEM OD WLASNEGO DOMU...MAM NADZIEJE,ZE LOS TEZ DA MI SZANSE.POZDRO DLA MLEKA,MąćKI SENIORKI I DżUNIORKI.JOł

Gratuluje i życzę wspaniałych osiągnięć i dobrego samopoczucia w nowej pracy...Ulica ekologiczna, może się troszkę zmieni, mam taką nadzieję!!!

miejmy nadzieję ze po wyborach wszyscy nauczyciele wrócą tam gdzie ich miejsce bo do rządzenia to oni głowy nie mają drugi raz ludzie się nie nabiorą na puste obietnice, opowieści o walce z układami i wprowadzaniu normalności ...

Gratuluję, jestem z Ciebie dumna.

Siedem miesięcy do wyborów, a nowy konkurs z nowego rozdania.

Hmmm....jak już zazcną rządzić nami nauczyciele...nie jest dobrze mili Państwo...tak chwalicie Burmistrza....że niby taki prawy i brzydzi się układami....to sobie poobserwujcie co się dzieje i kim się obsadza stanowiska...

e-cenzura czuwa ale na układy nie ma rady wszystkie te pieśni pochwalne na cześć nowego prezesa i polityki UM należy traktować jako propagande i robienie ludziom wody z muzgu.

"konkurs" i wszystko jasne

e-cenzura czuwa!

dodajcie więcej tych gratulacji może ktoś się na to nabierze

takiej cenzury nie ma nigdzie brawo tak trzymać

JA NIE IWEDZIAŁE ŻE W GRAJEWIE SĄ TYLKO NAJMĄDRZEJŚI NAUCZYCIELE.CIEKAWI MNIE CZY W INNYCH MIASTACH NAUCZYCIELSKA ... TEŻ RZĄDZI CAŁYMI MIASTAMI.

Czas kończyć ten stary układ, za siedem miesięcy /może wcześnij/ nastapi nowe rozdanie. Totalne przewietrzenie miasta. Totalne rozerwanie układu.

Drodzy Państwo! Sukces jest już i tak ogromny. W chiwili kiedy piszę ten wpis statystyka tego postu wynosi 3807 co oznacza, że społeczeństwo zaczyna się żywotnie interesować sprawami lokalnymi. Teraz trzeba tylko wszystko we właściwy sposób poprowadzić. A to już za siedem miesięcy. No może szybciej.

nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi?? boli was to ze ktos odniosl sukces? i ze ktos ma ochote mu tego pogratulowac? jesli tak to szczerze wam wspolczuje... i zycze wam zebyscie sie kiedys na wlasnej skorze przekonali jak to milo kiedy wy uczciwie i z trudem do czegos dochodzicie a wszyscy wokoł szykanuja i poddaja to w watpliwosc, moze wtedy zobaczycie jakie robicie głupoty i jak bardzo jestescie płytcy... pozdrowienia dla inteligentnych !

Szanowni Państwo! A kto inny jest przygotowanh do objęcia funkcji samorządowych, nauczyciele są grupą społeczną posiadającą wszechstronną wiedzę, przygotowanie do zajmowania publiczbego stanowiska etc. Proszę może przelicytujmy się, która z grup zawodowych lub społecznych może być bardziej kompetentna. Wyborcy posiadają swój rozum i jak dotej pory wskazują w chwili wyborczego aktu właśnie na: nauczycieli. Tak był i będzie, bo to inteligencja jest przygotowana do sprawowania funkcji urzędowych. Zapraszam do polemiki.

Do mieszkańca. Zawód nauczyciela w społeczności grajewskiejnie nie cieszy sie wielkim uznaniem.Jezele uwazasz ,ze tylko nauczyciele sa zdolni do sprawowania funkcji samorzadowych- to jestes bardzo zaslepiony albo zafascynowany tym zawodem. W kazdej szkole jest tylu nauczycieli nieudaczników, którym atrybutem powinna być miotła w Puku. Jezeli uwazasz ,że nauczyciele sa tacy wszechstronni, zaradni - to dlaczego nie otwieraja własnego biznesu (WSKAZ JEDNEGO ZARADNEGO BIZNESMENA NAUCZYCIELA W POW. GRAJEWSKIM)tu trzeba wykazac sie wiedza , zaradnoscią
P.s. Moja kuzunka jest nauczycielką, pracuje 20 godz. tygodniowo(słownie DWADZIESCIA)

Do: z g-wa, dodaj 20h przy tablicy i wszystko jasne zostań nauczycielem, albo nie niech Twoje dzieci zostaną nauczycielami i wtedy zobaczysz co w szkole znaczą 20h(słownie:DWADZIEŚCIA)

O proszę już się przy okazji obraża nauczycieli. A przecież każdy z nas w jakimś stopniu jest nauczycielem. Jeśli nie zawodowo, to własne dzieci staramy się uczyć i wychowywać. Gdyby nie było własnych dzieci to jest pies czy kot, którego uczymy posłuszeństwa i tresury. I tutaj już czasem trudno o sukcesy. Dobrze sprawowany zawód nauczyciela, zaznaczam dobrze, nie daje możliwości czasowych wykonywania innego zawodu. Chociaż znam przypadki godzenia jednego z drugim bez uszczerbku dla obydwu. Mogę wskazać zaradnych nauczycieli ale nie publicznie. Proszę podać adres a otrzymasz wiadomość. Inaczej bedziesz człowieku tkwił w błędzie.

moze powstrzymajmy sie z tymi opiniami i dajmy nowemu prezesowi szanse sie wykazać, a wtedy dopiero pokomentujemy, co zrobił dobrze, co źle i czy słuszny był jego wybór na prezesa PUKu..

zeby cos zmienic w naszym kraju trzeba zacząć od siebie my polacy umiemy tylko krytykować obrażać czekac aż ktoś coś za nas zrobi i dla nas, proszę nieczekać na puste obietnice i brać się do roboty każdy szaraczek naszego miasta może być choć troszeczkę milszy dla każdego ze swojego otoczenia i już będzie przyjemniej czekać na lepsze jutro jak myślisz autorze wku

Ja nie jestem ciekawy kto został Prezesem, tylko jakie kwalifikacje posiada ta osoba, a jakie mieli pozostali kandydaci.
Wtedy bym wiedział czy to jest słuszna decyzja.

Szkoda chłopa stare wygi z PUK-u wkręcą Go wczesniej czy pożniej na minę i wówczas nawet kolega burmistrz mu nie pomoże

Do "mieszkaniec, któremu nie jest wszystko jedno".
1. Na pewno wiele osób. W twoim drugim zdaniu opisana jest kwintesencja. Każdy kto bedzie kandydował będzie miał przeciw sobie kandydata grupy społecznej - nauczycieli.
2. Nauczyciel jak rozumiem uczy dzieci. Pytanko: proszę opisać w trzech zdaniach dlaczego wykonywanie pracy nauczyciela jest przygotowaniem (w domyśle najlepszym) do zajmowania publicznego stanowiska etc. lub sprawowania funkcji urzędowych. Przy okazji jakie stanowisko ma Pan na myśli i jakie funkcje urzędowe?
3. Niewątpliwie nauczyciele to grupa społeczna, która "może być bardziej kompetentna". Jeśli zadaniem tej grupy społecznej jest nauczanie dzieci to w ilości uczniów zdających na prestiżowe uczelnie i dobre kierunki widziałbym jedyne kryterium oceny kompetencji nauczycieli. No cóż Pan raczej ma na myśli kompetecje do sprawowania władzy i sprowadza wszystko do chwili aktu, wyborczego zresztą. Jak się czują czytając Pana słowa nauczyciele, którzy lubią uczyć dzieci i czynią to z powołania?
3. To już przegięcie. Inteligencją są tylko nauczyciele. Jeśli zamiarem autora było zdefiniowanie inteligencji jako cechy przynależnej jedynie grupie społecznej grajewskich nauczycieli, to cóż my malutcy. W pokorze czekamy na następną chwilę aktu wyborczego aby móc spełnić swą powninność i zrobić wam ... .

nie na liczcie na to że e-cenzor przepuści wam bo to jest chyba jakiś przydupnik WŁADZY GRAJEWSKIEJ - POZDROWIONKA grajewiak z dziada-pradziada

ludzie idą wybory, Krzychu obstawia się swoimi ludzmi tzn. z branży

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.