środa, 8 lutego 2023

Szczuczyn

  • 5 komentarzy
  • 5554 wyświetleń

Nowy MAN dla WPK

Pod koniec grudnia 2015 r. Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński w imieniu Gminy Szczuczyn dokonał zakupu samochodu ciężarowego. Nowe auto: MAN 27.414 z napędem 6×6 o ładowności 16 ton, dodatkowo wyposażone w pług odśnieżny, przekazane zostało dla Dyrektora Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Szczuczynie i już od 1 stycznia 2016 r. jest wykorzystywane do pracy na rzecz Gminy Szczuczyn. Samochód (rok produkcji 2000) jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany i gotowy do pracy.

Jest to już kolejna inwestycja (obok koparko-ładowarki, równiarki, ciągnika z przyczepą i beczką asenizacyjną oraz śmieciarki SCANIA) mająca na celu doposażenie gminnej spółki, jaką jest WPK w Szczuczynie.

Szczuczyńskie wieści numer 4/2015 (*.pdf)

FOT. UM w Szczuczynie

poniedziałek, 6 lutego 2023

Wieści z SP w Szczuczynie

sobota, 4 lutego 2023

Ogłoszenie

Komentarze (5)

Taki gospodarz szczuczyna to skarb mój głos nieposzedl na marne

Szkoda, że w skład ZESPOŁU REDAKCYJNEGO "Szczuczyńskich wieści" nie wchodzi tzw. KOREKTOR - może ktoś zauważyłby błędy ortograficzne w art. na str. 19. Nazwa własna z małych liter? /

czy można parkować w Szczuczynie ciężarówki na chodniku?

Co mozna wojewodzie to nie tobie sm....ie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.