sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

Nowy komendant KPP


W ostatnim dniu stycznia w budynku grajewskiej komendy odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków przez dotychczasowego komendanta inspektora Ireneusza Glinieckiego, nowemu
- mł. podinsp. Markowi Przybyszewskiemu.

31 stycznia 2011 roku, godzina 11.00 to data, która utkwi w pamięci policjantów Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. To ważna chwila w historii stróżów prawa, którzy mieli okazję pożegnać zdającego swoje obowiązki i przekazującego sztandar  Ireneusza Glinieckiego, a oficjalnie powitać jego następcę, Marka Przybyszewskiego, nowego Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

Nowy szef KPP ma 49 lat. Urodził się w Prostkach. Karierę resortową rozpoczął w 1991 roku. Pierwsze policyjne kroki stawiał w prewencji w Komendzie Miejskiej w Łomży. Później pracował w Sztabie Policji w Kolnie. W 2007 roku został powołany na zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Bielsko Białej, a następnie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie. Mł. insp. M. Przybyszewski jest absolwentem Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie oraz  ukończył Podyplomowe Studium WSPol w Szczytnie.

W tym dniu na emeryturę przeszedł I z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Grzegorz Dołęgowski.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.