wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7256 wyświetleń

Nowy dziedziniec szkolny

Nowy dziedziniec szkolny

Trwa modernizacja nawierzchni przy budynku Zespołu Szkół Miejskich nr 3 przy ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie. W ramach inwestycji na placu wewnętrznym stare płyty chodnikowe zostaną zastąpione kostką brukową w kolorze grafitowym z żółtą opaską. Kostką zostanie wyłożona także nawierzchnia przyległego chodnika. Dodatkowo zadanie obejmuje wykonanie dwóch krat ściekowych z podłączeniem do istniejącej kanalizacji deszczowej odprowadzającej  wody opadowe z terenu.

Renowacja dziedzińca szkolnego przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa użytkowników i znacznej poprawy estetyki szkoły. Będzie też doskonałym miejscem na organizację szkolnych uroczystości „pod chmurką”. Być może, jeśli prace zostaną ukończone i pozwoli na to aura, nadchodzące zakończenie roku szkolnego zostanie zorganizowane na wyremontowanym placu.


/e/

 

Komentarze (5)

poprzednia kostka wcale nie byla gorsza od tej co teraz polozyli

To kup sobie syrenke, bo to tez dobre auto ;)

Do mysza - poprzednio to były płytki chodnikowe, stare i nie równe, a teraz jest estetyczna kostka-super

Mysza się martwi, że teraz nie będzie dziur i nie będzie miała się gdzie schować.Ty nie mysza Ty zwykły kołtun jesteś.Salka sportowa też jest.Może też Ci się nie podoba, że będzie budowana hala sportowo-widowiskowa?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.