sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10791 wyświetleń

Nowy aparat w szpitalu

Od 29 lutego 2008 roku pacjenci oddziału rehabilitacyjnego Szpitala Ogólnego w Grajewie korzystają z nowoczesnego aparatu do terapii ultradźwiękowej Sonicator 740. Dzięki staraniom dyrekcji placówki oraz organu założycielskiego udało się pozyskać środki na ten niezbędny, specjalistyczny sprzęt medyczny.

Zakup aparatu to wydatek rzędu 5365 zł. Kwotę tę niemal całkowicie (5000 zł) sfinansował z funduszu prewencyjnego Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Pozostałą część (365 zł) Szpital dopłacił ze środków własnych.

Sonicator 740 służy do rehabilitacji pacjentów hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych, jak i pacjentów z lecznictwa otwartego. Jego zakup niewątpliwie podniesie jakość usług medycznych świadczonych w grajewskim szpitalu.

Dyrekcja Szpitala Ogólnego serdecznie dziękuje firmie PZU S.A za udzieloną pomoc.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (8)

wkoncu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest aparat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wkoncu jakiś postęp oby tak dalej

5 000 zl.... podniesie jakosc uslug medycznych :|, aj ta Polska. Jak mi przykro, ze musialem sie tutaj urodzic, aj jak mi przykro jest :(

Kajetan o co ci chodzi??

O co mi chodzi? A no o to, że z tego tekstu wynika, jakoby zakup tego magicznego urzadzenia borykał sie od dłuższego czasu z przeciwnosciami natury finansowej, kosztujac 5000 zl !!!, co jest kwota smiechu wartą, jezeli mowimy o kategoriach wyposażenia szpitali, gdzie ceny siegaja nawet milionow zlotych. A tutaj 5 000 zl, ktore juz nawet w troszke zamozniejszym gospodarstwie domowym nie robi wrazenia. Jest potrzeba kupic lodowke za 5 000 zl, to sie bierze pieniadze w kieszen i idzie do sklepu, z czego potem korzysc ma kilku czlonkow rodziny. A tutaj jest mowa o sprzecie dla setek ludzi, ktory kosztuje marne 5 000 zl, a jego zakup okazal sie tak istotnym wydarzeniem w rozwoju placowki, ze az o tym na portalu napisano. I wlanie takie rzeczy, tylko w Polsce ... Moze ktos zrozumie o co mi chodzi... a moze nie. Ciao

kajetan: przesadzasz - jest pisane o tym o tamtym -jak by wstawili sprzęt za milion to by też napisali - nie widze tam tekstu , że ten aparat podniesie szpital z trudnej sytuacji to ty sobie dopowiedziałeś -ja widze podziękowanie dla firmy, która dała pieniądze -i ok;
jakby nie patrzeć jesli nawet niewiele podniesie tę jakość - to zawsze coś ! -a ciebie pewnie stac i pojedxziesz se do białego -proszę bardzo!

skoro dla Ciebie 5000zł jest kwotą "marną" to ufunduj sprzęt za kikanascietysięcy zł. chętnie o tym poczytamy na e-Grajewo;)

dobry sprzęt..ja z niego korzystałam jak miałam rehabilitację

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.