Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13441 wyświetleń

Nowi mieszkańcy Targowej

Lista chętnych do zamieszkania w zasobach Towarzystwa Budownictwa Społecznego jest bardzo długa. 30 rodzinom przyznano mieszkania w świeżo wyremontowanym budynku po gimnazjum przy ulicy Targowej w Grajewie. Komisja Mieszkaniowa obradowała w Urzędzie Miasta 6 lipca br., a kandydaci na mieszkańców w TBS-ach to kilkaset osób. Nie wszyscy mogli być brani pod uwagę podczas przydzielania „M”, gdyż nie dostarczyli aktualnych dokumentów o zarobkach. Dochód na jednego członka rodziny musi wynosić ponad 600 złotych.

Mieszkańcy powinni otrzymać klucze już w tym miesiącu. Lista jest podana do publicznej wiadomości, jest czas na zgłoszenie ewentualnych uwag, czy odwołań. – mówi przewodniczący Komisji Mieszkaniowej wiceburmistrz Waldemar Remfeld

Ładny budynek z zagospodarowanym otoczeniem będzie jeszcze lepiej prezentował się z nową nawierzchnią drogi, przy której się znajduje. Rozpoczął się właśnie długo oczekiwany, niezbędny już remont ulicy, która jest jednocześnie dojazdową do PEC, PUK, Pogotowia Ratunkowego.

e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

Cyt. "Dochód na jednego członka rodziny musi wynosić ponad 600 złotych".- Bogatym to nawet diabeł dzieci kołysze.

a CO Z RESZTĄ ULICY Targowej DO KOPERNIKA

A co z zagospodarowaniem terenu wokół bloków 71 72 tbs. Wokół tych bloków rośnie same zielsko i nie ma nawet piaskownicy dla dzieci.Może ktoś się wkońcu tym zainteresuje???!!!

jeżeli chodzi o te bloki tbs na alternatywach to naprawadę tam nikt nic nie robi ,droga dojazdowa okropna po tych deszczach ,dzieci bawią się w ziemi przy klatkach bo nie ma nawet piaskownicy ,ciekawe czy jak dostawią te dwie klatki to coś się ruszy?

Ten budynek nie będzie objęty ochroną-oznajmiamy.

to niesprawiedliwe a jezeli ktos chce sie postarac o te mieszkanie a jest bezrobotny to nie moze zyc w takich luksusach tylko w jakies norze ;/ bo na wukup tego mieszkania stac tylko np tylko nauczycieli ktorzy zarabiaja 1200 zl ;/

teren faktycznie będzie ładnie zagospodarowany przy nowym TBS ale bloki 71 i 72 są chyba zapomniane, potwierdzę i przyłączę się do poprzednich wypowiedzi, droga dojazdowa okropna, rolnicy mają lepsze do pól, nie wspomnę o dzieciach, bo sama ich ilość powinna skłonić Władze do postawienia placu zabaw.
Tyle z naszego, że się pożalimy.

a co z terenem wokół bloków 71 i 72 ??? ;/ wszedzie zielsko tylko ... !!! wszytko byle jak !!! nawet ławek nie ma pod blokiem (jest jedna pod 71,ale to zasługa wyłącznie mieszkańców, którzy sami ją zrobili) juz nie wspomniec o dzieciach, które nawet nie mają piaskownicy czy huśtawek ... !!! Żeby pobawić się w piaskownicy lub pohuśtać się na huśtawce muszą chodzić na place zabaw pod inne bloki !!! A w 71 i 72 jest bardzo dużo dzieci. Niektóre zostają pod blokiem i bawią się w piasku tam, gdzie nie ma chodnika, tylko że tam jest twarda ziemia i mogą się bawić suchym piachem !!! Nawet w piłkę nie ma gdzie pograć!!! Chyba że przez trzepak obok śmietnika!!! Oczywiście wokół jest sporo miejsca tylko zarośnięte jakimś zielskiem!!! Ja napewno bym coś zrobiła gdybym mogła, ale taki los mieszkańca - siedzieć i patrzeć jak nasze miasto się cofa ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.