wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 9384 wyświetleń

Nowe "witacze"

Nowe

Nowe "witacze" w gminie Grajewo

Trzy witacze z nowym logiem gminy Grajewo, adresem portalu internetowego oraz napisami "Witamy", "Zapraszamy ponownie" zamontowano na terenie gminy Grajewo w pobliżu jej terenowych granic. Witacze pojawiły się przy drogach krajowych 65 (Białogrądy) i 61 (Toczyłowo i Boczki Świdrowo). Zostały wykonane z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo, posiadają elementy odblaskowe.

Projekt „Witacze na terenie Gminy Grajewo” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach osi 4 - Leader (małe projekty) Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.

Koszt realizacji projektu to 16 875,60 zł. Wartość dofinansowania z EFRROW to 10 711,87 zł, reszta pochodzi z budżetu gminy.

Komentarze (12)

Brawo, świetna robota! Już teraz w Grajewie niczego nie potrzeba oprócz miejsc pracy, dróg, inwestycji, rozwoju kultury i wielu innych rzeczy, które są ważniejsze niż jakieś śmieszne "witacze". Są one jedyną inwestycją spełnioną do końca w Grajewie.

jadąc z prędkością 70-90 km/h raczej trudno przeczytać ten tekst drobnym druczkiem. Dla pieszych i rowerzystów ok.

Ciekawe coś ty za jeden "masakra" buractwo wypisujesz!!!Potrafisz wytykać nie pasuje to się wyprowadź!!! Takich buraków powinni blokować!

A gdzie wilk ? Wilczewscy sie pewnie w grobie przewracaja

Ryga to sa zmarnowane pieniadze. U Niemcow nie ma witaczy, a rozwoj jest.

Jaki wilk?? to gmina a nie miasto!

hmm skąd ten żuraw ???

16tys wywalone w błoto.

ale macie problemy^^

Super! Wjeżdżając do gminy gdzie są witacze od razu widać że jest to gmina nowoczesna, otwarta na ludzi, a nie jakaś zacofana... Duzo podróżuję i mam takie spostrzeżenie.

Struś to mi z tchórzostwem się kojarzy, wilk to był gość!

umarł wilk Grajewo zaorać

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.