piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11109 wyświetleń

Nowe chodniki

Od kilku dni na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o. w Białymstoku firma z Augustowa remontuje nawierzchnię chodnika znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. H. Sawickiej.

Remont potrwa prawdopodobnie do końca sierpnia br., a zakres robót obejmuje m.in. rozbiórkę i ustawienie nowego krawężnika, regulację studzienek kanalizacyjnych oraz ułożenie kostki w miejsce starych płytek betonowych.

e-Grajewo.pl


 

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (13)

Fajnie że robią nowe chodniki , ale dlaczego robi to firma z Augustowa a nie z Grajewa ?

no wkoncu wzieli sie za robote.jeszcze tam do lidla powinni polozyc nowy chodnik.wozek mozna sobie polamac jezdzac po takich chodnikach.wstyd!!!.

to chyba oczywiste czemu! bo był zapewne przetarg i firma z grajewa chciała za dużo pieniążków za to ale jest też druga opcja że zostało wszystko załatwione po znajomościach! bardzo prawdopodobne!

Do QQ: Każdy wie że są dwie możliwości. Firma budowlana wygrywa przetarg na wykonanie bo przedstawia najkorzystniejszą ofertę cenową albo firma wygrywa przetarg bo przedstawia ofertę cenową za wykonanie może mniej korzystną cenowo albo nawet niekorzystną, ale wie z kim się podzielić i konkurencja odpada.

Fajnie ze robią ale na wielu ulicach nawet asfaltu nie ma a co mówić o chodniku ^^

Dobrze że coś się dobrego dzieje w zakresie wizerunku wewnętrznego miasta. Powoli kończą się tematy do następnych wyborów samorządowych. A gdby tak się udało basen zrobić (boisko już się buduje), to byłby problem marketingowy w mieście. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Miasta.

no prosze jak ma byc tur de polon przez grajewo to i pieniądze na remont znalazły się.............

QQ - dlaczego firma z Augustowa? Już Ci tłumacze.
Remontowane chodniki leżą na działce należacej do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jako, że GDDKiA jest instytucją państwową, dlatego też wykonawca został wyłoniony w zasadzie przetargu. Przetarg odbywa się w siedzibie GDDKiA, w obecności wszystkich zainteresowanych. Składane są oferty w ZAMKNIĘTYCH kopertach. Otwarcie ofer odbywa się oficjalnie przy udziale wszystkich zainteresowanych. Wygrywa ten co zaoferował najniższą cene i spełnia wymogi GDDKiA .

to powinni pociagnac cala ulice w okolicach marketu bozenna i o drugiej stronie a nie robic na raty,w tym roku 20 metrow tam a w nastepnym 10 przy smietniku gdzies za blokiem,jak robic to po calosci a nie ten chodnik to taki połatany wyglada,troche nowego troche starego i łoo,zadowoleni :/

Czy doczekamy sie nowych chodnikow przy szkole podstawowej nr.4 i i po drugiej stronie tam mozna sobie nogi polamac

Coś niedokładnie te obrzeza stawiają.. Będą sie wywracały łatwo

jak TDP przejedzie to je zwiną :D dlatego tak słabo stawiają :P

Wstyd, żeby w centrum miasta (konkretnie na odcinku przy Bożenie i dalej w stronę centrum) leżał asfalt. W ciepłe dni najlepiej tamtędy przechodzić w kapciach, bo buty z obcasami to można zostawić w tym asfalcie; już nie wspomnę o szlaczkach bieżnikowych pozostawionych przez parkujące tam samochody.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.