Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13393 wyświetleń

Nowe ceny za wodę i ścieki

Na sesji Rady Miasta 6 lipca br. została zatwierdzona nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków na terenie miasta Grajewo od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r.

Działalność zbiorowego dostarczania wody i odbierania ścieków prowadzi Zakład Wodociągów i Kanalizacji, będący zakładem budżetowym miasta.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność podstawową w zakresie zaopatrzenia w wodę oraz odbioru i oczyszczania ścieków (objętą aktualną taryfą), jak również działalność pomocniczą w zakresie: - konserwacji urządzeń kanalizacji deszczowej, - konserwacji rowów odprowadzających wody opadowe i roztopowe.

Zakład stosuje jednakową taryfę dla wszystkich grup odbiorców.

Opłaty wg nowej taryfy:
- za dostawę 1 m3 wody - 2,67 zł netto plus 8% podatek VAT
- za odbiór 1 m3 ścieków - 4,30 zł netto plus 8% podatek VATPoprzednie stawki, obowiązujące od 1.09.2012 r. do 31.08.2013 r., wynosiły:
- za dostawę 1m3 wody – 2,52 zł netto
- za odbiór 1m3 ścieków – 4,12 zł netto

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (10)

A czym uzasadnione są te podwyżki? Jakieś premie czy nagrody się szykują?

haha durni mieszkancy grajewa wybrali sobie radnych :) gratuluje.

co fakt, to fakt, budżet miasta jest skąpy, a podwyżki dla urzędników są

bravo a tez jeszcze sprywatyzować i wtedy odkopię swoją studnię i szambo

Może by tak zrobić referendum i odwołać "naszych dobroczyńców" z Urzędu Miasta.Ja nie mogę sobie wyobrazić ile będzie kosztowała woda woda i ścieki jak "nasi dobroczyńcy zmienią zakład w spółkę.

jak zwykle ceny z kosmosu

I znów wzrost cen w środku kwartału a potem ZADM liczy sobie juz za cały kwartał lipiec -wrzesień po nowej cenie a to juz zakrawa o złodziejstwo...

Prosze krzyczcie ,straz nie potrzebna ,wszystko idzie w gore,praca po znajomosci w Grajewie ale macie mlodego burmistrza , wspolpracujcie z nim jak zaufaliscie dla niego.Brawo trzymajcie sie grajewiacy.

szkoda gadac grajewianko z marginesu pewnie nam zazdrościsz...

a samochód słuzbowy wykorzystywany do celów prywatnych z napisem pogotoie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.