wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

Nowa Skarbnik w UM

Jedno z ważniejszych stanowisk w Grajewie - Skarbnik Miasta - od 1 stycznia 2007 obejmie Edwarda Wiśniewska. Główna księgowa od ponad trzech lat i przez ostatnie dwa miesiące pełniąca obowiązki skarbnika została powołana przez Radę Miasta na wniosek Burmistrza.
E.Wiśniewska pracowała wcześniej w SM Mlekpol, a rozpoczynając pracę w UM została wyłoniona w drodze ogłoszonego konkursu zgodnie z przepisami ustawy o pracownikach samorządowych. Obecnie na zasadzie naturalnego awansu, ze zdobytym doświadczeniem, została powołana na Skarbnika miasta.


- Dziękuję za okazane mi zaufanie Burmistrzowi oraz Radzie Miasta. Uważam, że mam odpowiednie przygotowanie zawodowe do pełnienia funkcji Skarbnika. Dotychczas dokładałam wszelkich starań i nadal będę pracować z zaangażowaniem, aby wszelkie działania prowadzone były z korzyścią dla miasta - wyrażała wdzięczność nowa Skarbnik .


e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.