czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 12214 wyświetleń

Nowa placówka BPH

Bank BPH Oddział Grajewo od 6 lutego br.  rozpoczął pracę w nowej placówce. Prace remontowe przy ulicy Ełckiej 10 zakończono w minioną sobotę. Budynek przy ul. Strażackiej jest własnością banku i  wystawiony zostanie prawdopodobnie na sprzedaż.
Miasto  nie jest zainteresowane zakupem budynku po banku BPH przy ul. Strażackiej. Brak jest na ten cel odpowiednich środków, aktualnie miasto jest zaangażowane w dokończenie remontu budynku po Straży  Państwowej - informuje za-ca  burmistrza W. Remfeld
Starostwo również nie jest zainteresowane zakupem budynku po banku - powód  brak pieniędzy.
e-Grajewo.pl


 


 

Komentarze (24)

fajnie ebnde miał blisko do banku:d

A ja się zastanawiałem co tam będzie

tylko gdzie tam zaparkować?

no jeszcze tam z zaparkowaniem nie jest tak źle, a jakby co zawsze ci zostaje ewentualność wjechania po drugiej stronie na parking baardzo duuży połączony z tym przy kościele Św. T.; już nie przesadzajmy to tyl;ko dwa kroki na drugą strone ulicy :)

szkoda bo juz mialam pomysl na ten lokal:((((://

Mało to parkingów masz ?

Z tym parkowaniem, to według mnie poważne utrudnienie. W dzisiejszych czasach ludzie są wygodni, a poza tym mają ciągle mało czasu i ciągle się spieszą. Lokalizacja na ul. Strażackiej była jednak mimo wszystko korzystniejsza.

Czy jest tam dostęp do bankomatu przez całą dobę ?

Ktos bedzie brał niezłe pieniądze za wynajem he he

korzystniejsza? z której strony ? od strażackiej czy od mickiewicza :)!
a może dla niezmotoryzowanych z os. południe??

no wlasciciel lokalu jest juz ustawiony...chyba ze lokalik sprzedal - ale to i tak bedzie dobra kasa :)
jak myslicie za wynajem takiej powierzchni lokalu ile mozna zgarnac miesiecznie? 10 000 ? wiecej mniej?

A niedawno był szum w gazecie na temat parkowania na chodniku, przed którym będzie bank:-)

z drugiej strony ciolku masz wielki parking! jeszcze ci malo jak sie przejdziesz od auta 50 metrow to spadnie ci troche sadla!

co was obchodzą czyjeś pieniądze. pokażcie co wy potraficie, a nie zaglądacie do czyjeś kieszeni. nie jestem właścicielem lokalu ale widząc te głupie komentarze to cholera bierze.Co do parkingów to wstyd że 100m do kościoła jedzie się samochodem zamiast przejśc się dla zdrowia .To nie metropolia może cico maja do pracy(handlowcy) przeszli się pieszo i nie blokowali chodników dla klijentów

w koncu będe mial do bankomatu blisko

w koncu będzie nowy bankomat ,bo ten stary bankomat nie raz mnie zawiódł

W Grajewie już mamy Europę pod względem Domów Publicznych i Banków.
Na każdej ulicy banki dom.

a gdzie są te domy?

o wrescie nowy bankomat bendzie. spoko blisko bende mial ul.elcka to kilka krokow

do xD: ty taki oświecony jesteś???już masz kartę do bankomatu???wow!! to zajrzyj jeszcze do słownika bo pisać to ty nie umiesz.......ehhh martwi mnie to że ludzie na publicznym forum nie potrafią się bezbłędnie wysłowić:(((

dziwi mnie oswiadczenie Pana Burmistrza ze miasto nie jest zainteresowane nabyciem budybku po BPH.tak moze myslec tylko Burmistrz konczacy kadencje i nie czujacy sie mieszkancem Grajewa.Moim zdaniem Urzad miasta lub powiatu powinien go kupic.
.

a gdzie jest ten dom publiczny w grajewie?

Wieśku - zgadzam się z Tobą.
Burmistrz powinien to kupić - niważne po co i za ile!
A wtedy byśmy napisali:
Na remont kina nie ma, imprezy dla ludności dziadowskie, ulice w błocie - a władza sobie i dla urzędasów kolejne biuro urządzać będzie.

A może by tak Bank BPH oddał bezpłatnie Urzędowi Miasta ten budynek, tak jak go otrzymał bezpłatnie przed laty? Doskonale wiem, bo uczestniczyłem przed laty w tej tranzakcji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.