sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 8926 wyświetleń

Nowa kaplica cmentarna

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie przygotowuje się do nowej inwestycji – budowy kaplicy cmentarnej. Wszystkie wymagane pozwolenia i dokumenty są przygotowane. Prace rozpoczną się na początku wrześniu br.

Kompleks zlokalizowany na nowej kwaterze cmentarza komunalnego - na wysokości skrzyżownia ulic Pułaskiego i Sportowej - będzie miał powierzchnię blisko 1000 metrów kwadratowych. Według projektu powstaną dwie sale przedpogrzebowe, kaplica do odprawiania nabożeństw oraz zaplecze tj. chłodnie, przebieralnia, sklep z artykułami pogrzebowymi – wymienił Mirosław Mielczarek, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie.

Przewidywany termin oddania obiektu do użytku to okres 2 - 3 lat.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (10)

nareszcie ktos pomyslal i bedzie prawdziwa kaplica

Skoro ma byc budowana kaplica od strony bramy wjazdowej na nowa czesc cmentarza,to moja propozycja dla wlodarzy miasta jest taka,azeby na wolnej czesci nowego cmentarza od strony ul.Geodetów wyrownac teren ,zasiac trawe i zrobic parking i połaczyc z placem przed kaplica,czyli małym kosztem ale by rozwiazało problem z parkowaniem samochodow i ruchem zwłaszcza w zaduszki,wtedy ruch mozna wyeleminowac z ulic przyległych do cmentarza.

O tak. To jedyna przyszłość dla Grajewa........

Jan nareszcie komuś odebrało rozum to działka biskupa , a nie świecka i ta kaplica to skąd parafian nabierze żeby ją utrzymały.

A kiedy będzie wyremontowana kaplica na starym cmentarzu?

Niech to bedzie działka od kogo chce,ale bedzie cos ładnego i taniego i blisko cmentarza,same plusy

Na starym cmentarzu kaplica została wyremontowana😀

konkurencja dla zakladów pogrzebowych

Na starym wyremontowali. Wiem bo moj znajomy tam pracowal na czarno i sie chwalil.

PUK chce podebrac klientow prywatnym zakladom pogrzebowym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.