Sport

  • 4 komentarzy
  • 9518 wyświetleń

Norbert Mistrzem Powiatu

W Szczuczynie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Szachach. Uczestniczyło w nich 20 najlepszych szachistów z terenu Grajewa, Szczuczyna i okolic.

W kategorii szkół podstawowych do lat 12 wśród dziewcząt triumfowały zawodniczki ze Szczuczyna: Małgorzata Jaworowska, oraz siostry Olga i Joanna Filipkowskie.
Wśród chłopców najlepszym okazał się Norbert Pawelczyk z Grajewa przed Pawłem Pieńczykowskim ze Szczuczyna i Markiem Milcarzem z Grajewa.
W kategorii gimnazjum do lat 15 zwyciężyła Martyna Filipkowska ze Szczuczyna zaś w kategorii chłopców Paweł Sulewski z Grajewa przed Piotrem Pieńczykowskim ze Szczuczyna.

Najwięcej emocji dostarczyły rozgrywki w kategorii OPEN, gdzie uczeń szkoły podstawowej z Grajewa Norbert Pawelczyk uzyskał wynik 6,5 pkt. wygrywając z dorosłymi zawodnikami i pokonując jednym punktem wielokrotnego Mistrza Szczuczyna - Wojciecha Kaczyńskiego. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Okulewicz z Grajewa (5 pkt).
Mistrzostwa sędziował Krzysztof Jaworowski.

Organizatorami byli:
Miejski Dom Kultury w Szczuczynie, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Grajewie, MLKS "Wissa" w Szczuczynie i UKS "ZRYW" przy Szkole Podstawowej w Szczuczynie.

Dla e-Grajewo.pl Barbara Paszkowska

sobota, 2 marca 2024

Morsy Grajewo

Komentarze (4)

Norbert trzymaj sie i zycze dalszych sukcesow :P I Gratuluje !!!

Norbert górąąąąąąąąąąą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kochamy cie!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.