poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13008 wyświetleń

Nocne włamanie na W. Polskiego

12 kwietnia br. dyżurny Policji w godzinach rannych otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie, jakiej dokonano prawdopodobnie w nocy.

O godzinie 6.54 poinformowano, że w okresie od 11.04. godz. 15.15 do 12.04. godz. 6.54 miało miejsce włamanie do jednej z firm przy ul. Wojska Polskiego. Zostały skradzione: waga typu Axis, przewody elektryczne, kilkadziesiąt sztuk maskotek pluszowych (misie "Haribo", żubry z szalikiem z napisem XII Półmaraton Hajnowski, misie z napisem "Petitki Lubisie"), sprężarka, gaśnica oraz skórzana torba z narzędziami.

Właściciel oszacował straty na 4 200 złotych.Komunikat
KPP w Grajewie poszukuje sprawców, wszyscy, którzy mogą pomóc w ich ustaleniu - widzieli sprawców, bądź mogą udzielić informacji w tej sprawie - proszeni są o kontakt. Tel. 86 273 0 212 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.
Jednocześnie należy zwrócić uwagę w przypadku napotkania charakterystycznych, opisanych wyżej przedmiotów, oferowanych np. do sprzedaży, gdyż mogą one pochodzić z kradzieży.poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (5)

gnoje, oby ich znalezli, zaloze sie ze monitoring ich zauwazyl

gdyby zauwazyl to juz by ich zalapali ;]

I takie sa skutki braku pracy w naszym pieknym Grajewie .No ale co zrobic jakos trzeba sobie w zyciu radzic :)) Byle z fartem . Pozdrawiam z calkiem nie daleka

misie uciekly same, przeciely kable od monitoringu i alarmu i zabraly je ze soba zeby nie bylo odciskuf lapek, petitki lubisie byly zwazone po to zeby wiedziec kture moga odjechac na zubrach a kture biec, oczywiscie waga byla skradziona takze przez wzglad na odciski lapek, misiulki posuzyly sie narzedziami z torby zeby rozmatowac zamek i uciec ze sklepu, wrzczucily ja na jednego z zubruw zeby tez ja zabrac, po czym pierwsze wybiegly zubry pulmaratonowe z ciezkimi petitkami na grzbietach, lzejsze petitki kture nie musilay jechac na zubrach, a na samym koncu misie haribo, z reszta misiakuw... wszystko widzialem! ps. najciezszy misiaczek odlecial na rakiecie zmatowanej z gasnicy i sprezarki!

a ja wiem gdzie to jest....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.