niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 9715 wyświetleń

"Nike + Ona czy On"

Maratonka w biegu godzinnym

W niedzielę 19 kwietnia w Parku Skaryszewskim w Warszawie o godzinie 12:00 naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły biegaczek i biegaczy, które w rywalizacji "Nike+ Ona czy On" rozegrały biegowy pojedynek na kilometry. Każda z osób biorących udział w tym biegu miała maksymalnie 60 minut, aby pokonać jak najdłuższy dystans. Bieg rozegrany został na sąsiadujących ze sobą trasach – kobiecej i męskiej. Drużyny biegły w przeciwnych kierunkach.

Urządzenia pomiarowe rejestrowały dystans pokonany przez każdego z uczestników. Na liście startowej liczącej 900 biegaczy znalazł się m.in Mateusz Kusznierewicz, Kuba Wesołowski, Mateusz Damięcki, Matylda Damięcka. Nie zabrakło również zawodników grajewskiej Maratonki. Nie trudno było przewidzieć zwycięstwo męskiej drużyny, jednak nie to było najważniejsze. Każdy chciał przede wszystkim zmierzyć się z czasem i dobrze sie bawić w doborowym towarzystwie. Bardzo dobre wyniki indywidualne uzyskali nasi zawodnicy.

Sławek Cimoch przebiegł 14 700m zajmując 13 miejsce, Krzyś Drężek 14560m (18 miejsce), Waldemar Szycik 13900m (71 miejsce), Bartek Talaga 11730m (176 miejsce).

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (2)

ciekawe ile ten sprzęt kosztuje ?

brawo grajewo!super wyniki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.