Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14022 wyświetleń

Nieuczciwy przewoźnikPolicjanci zatrzymał 21- letniego obywatela Litwy, który  zostawił pasażerów na stacji paliw i odjechał z ich bagażem. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o nieuczciwym przewoźniku. Obywatel Litwy wiózł ośmioosobową grupę swoich rodaków do Holandii. W miejscowości Koszarówka gm. Grajewo zajechali na stację paliw do baru. W tym czasie kiedy podróżujący z nim mężczyźni robili zakupy, przewoźnik odjechał wraz z ich bagażem. Pasażerowie poinformowali o zdarzeniu grajewską policję. Dzięki szybkiej reakcji dyżurnego i współpracy z sąsiednią jednostką przewoźnik został zatrzymany. Okazał się nim 21- letni obywatel Litwy. Bagaż wart ponad 11 tys. złotych  w całości wrócił do właścicieli. - informuje KPP w Grajewie

Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

Komentarze (3)

hehe jaki szaleniec

oo kur** ''Bagaż wart ponad 11 tys. złotych''.. co oni tam mieli... ;pp

jak co mieli..spakuj ubrania, aparat, laptopa i jakieś pierdoły i to wszystko razy 8..i masz 11 tyś...MILUŚ:-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.