niedziela, 21 kwietnia 2024

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 5090 wyświetleń

Nieuczciwy pracownik

Ełk: Nieuczciwy pracownik firmy kurierskiej przywłaszczył i sprzedał dwie przesyłki

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu pracownikowi jednej z firm kurierskich. Mężczyzna przywłaszczył dwie przesyłki o wartości ponad 3500 zł. Jak ustalili policjanci, nieuczciwy kurier sprzedał nie należące do niego przedmioty klientowi, któremu dostarczał inną przesyłkę.
 
Ełccy policjanci zostali poinformowani o przywłaszczeniu dwóch przesyłek przez pracownika jednej z firm kurierskich. Śledczy sprawdzili tę informację. Okazało się że 25-letni pracownik firmy przewozowej przywłaszczył paczki, w których znajdowały się elektronarzędzia i suplementy diety o łącznej wartości ponad 3500 zł. Mundurowi ustalili, że kurier sprzedał nie należące do niego przedmioty klientowi, któremu dostarczał inną przesyłkę. 25-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze (2)

haha mialem podobna akcje, gosc wpisal ze odebralem laptopa za 1800zl i w sledzeniu paczki widniala informacja dostarczono wiec meczylem firme kurierska i przywiozl mi paczke na wieczor nastepnego dnia, na oko 25lat.. no to ladnie.. oczywiscie nie chcial zeby mu pokwitowac odbior bo sam to zrobil, gratulacje pracodawcy

mi łaskę robił kurier z przywiezieniem paczki z Tmobile, opowiadał zdetne historie że rozwoził paczki do 1 w nocy itp.. Po interwencji Tmobile paczka dojechała

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.