sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12520 wyświetleń

Nietrzeźwi kierowcy

Wczoraj grajewscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Teraz mężczyźni  za swoje postępowanie odpowiedzą  przez sądem.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali do kontroli fiata. Okazało się, że 35 - letni kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Drugi zatrzymany to 24- latek. Mężczyzna kierując bmw  miał ponad 0,5 promila Teraz zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.35- latek odpowie również za złamanie zakazu sądowego.

Teraz zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.  35- latek odpowie również za złamanie zakazu sądowego. - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (6)

Brawo dla policji za to że zapobiegła nieszczęściu ,bo to różnie mogło się skończyć

Brawo jestem z policjantami tak trzymac trzeba scigac bezmózgowców z promilami za kierownicą ,zwłaszcza w święta , piątka z plusem!!!!.

Hehehehehe ale wy wszyscy swieci.napietnujecie kogos kto jechal pi 1 piwie.przyjdzie taki czas ze sytuacja zmusi was do prowadzenia po alkocholu i co wtedy powiecie ????? tez bedziecie tacy przemadrzali?.bedziecie tlumaczyc ze nie chcieliscie ale musieliscie ???Nie osadzajcie kazdego jak nie wiecie co nim powodowalo.

niektorzy nawet pod wplywem lepiej i bezpieczniej jezdza ni ci niedzielni kierowcy co za maslo prawko zrobili i sa trzezwi

zabrac prawko dozywotnio alkoholikom jednym

może zamiast Markopolo to może Marko z mlekpolo który w pracy wypił browca i musi wrócić do domu oczywiście autem i puki nic się nie stało to jest ok. ale gdy zabije pieszego to albo ucieka albo wysiada z samochodu i beczy '' CO JA NAROBIŁEM" a co wtedy wa zrobić żona gdy taki markopolo idzie siedzieć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.