niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 14319 wyświetleń

Nielegalnie wycięli 10 drzew

KPP Ełk: Nielegalnie wycięli w lesie 10 drzew, zostali zatrzymani.

Zarzut wyrębu i kradzieży drzewa usłyszało dwóch mieszkańców Ełku. Mężczyźni w lesie przy ulicy Suwalskiej w Ełku w rejonie plaży  „Żółte Piaski” nielegalnie wycięli 10 sztuk olchy o łącznej wartości  blisko 900 zł na szkodę Urzędu Miasta w Ełku. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

W czwartek ełccy kryminalni wykonując czynności służbowe na Osiedlu Zatorze zauważyli jadący samochód dostawczy ze znaczną ilością pociętego  drzewa z gatunku olcha. Przewożący je 42-letni mieszkaniec Ełku i jego 61-letni znajomy przyznali się do wyrębu drzew twierdząc, że posiadają  na to stosowne zezwolenie. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili jednak, że mężczyźni wprawdzie posiadali  pozwolenie na wycięcie i zabranie na opał drzew, ale jedynie suchych. Wycięli natomiast nie tylko suche, ale również zdrowe drzewa. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, teraz grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (8)

5 lat za wycięcie drzewa,a jak ktos kogoś pobije albo okaleczy to w zawieszeniu CHORE!

Chłopy ratujcie się . Drzewa nie miały liści , więc wyglądały na suche !!! Ja kiedyś w zime wyciałem kilka modrzewi zamiast suchostoi sosny .

nasz kraj jest chory nie od dziś, idą pieniądze w błoto, zamiast przedszkoli, szkół, powstają sklepy, centra handlowe tworzone przez zagraniczne spółki nie płacą podatków a zyski idą za granicę a rząd wciska nam kit że powstają nowe miejsca prac,
kary za drzewa, kary za ryby, kary za wejście do lasu na grzyby, kary za handel płodami rolnymi przez babcie,

A będzie jeszcze gorzej...

Do Elckiego leśnika pomylić modrzew z swierkiem to rozaumiem ale z sosno to jest chore.

HAHA.

W więzieniu:
- ile dostałeś i za co?
-5 lat, wycinka drzew

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.