wtorek, 9 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 1750 wyświetleń

Niećkowo. Remont dworu

 Najpierw musi być trochę nieporządku, aby w przyszłości było pięknie. Tak jest przy każdym remoncie.


Jednak Firma Handlowo-Usługowa "MAG-BUD" Piotr Lipski z Grajewa bardzo się stara i prace renowacyjne Dworu w Niećkowie przebiegają intensywnie i zmierzają do tego, aby tutejszemu dworkowi przywrócić dawną świetność.

 

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (3)

czyją własnością był ten dwór zanim został znacjonalizowany? czy obecny właściciel aby załatwił wszystkie sprawy związane z przejęciem własności z poprzednimi właścicielami?

Władza ukradła właścicielowi, a teraz następcy zarządzają jakby to ich było. Jak najszybciej dwór należy zwrócić prawowitemu właścicielowi.

Do wszystkich zatroskanych o stan prawny własności dworku w Niećkowie. Proszę sprawdzić czy Państwa mieszkania, domy, budynki, które są Waszą własnością i ziemie, na których są one posadowione, przypadkiem nie należą do kogoś innego, mim że akt notarialny znajduje się u Was na Wasze nazwisko. Może ktoś z Państwa jest coś komuś winien, komuś sprzed 50, 70 czy sprzed 100 lat. Możemy tak do Mieszka I sięgać.
Pozdrawiam wszystkich megasprawiedliwych i pamiętliwych hist(e)oryków.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.