wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12625 wyświetleń

Niebezpieczny Białystok

Białostoccy policjanci zatrzymali 16-letniego sprawcę napadu z nożem w ręku na sklep osiedlowy w Białymstoku. W wyniku tego zdarzenia zginął 50-letni właściciel lokalu. Okoliczności zdarzenia szczegółowo badają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

11.06.2013 rano, kilka minut przed godziną 8.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał telefoniczny sygnał o napadzie na mały osiedlowy sklep przy ulicy Powstańców. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole. Po około minucie, gdy mundurowi dotarli pod wskazany adres, zatrzymali w sklepie 16-letniego białostoczanina, któremu ucieczkę z lokalu uniemożliwili stojący w wejściu świadkowie zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że rankiem młody białostoczanin, korzystając z tego, że w sklepie nie było klientów wtargnął do środka z nożem. Tam, jak wskazują dotychczasowe ustalenia, na tle rabunkowym zaatakował 50-letniego właściciela, który w trakcie szamotaniny został ugodzony nożem w plecy. Mimo blisko godzinnej reanimacji prowadzonej na miejscu zdarzenia przez załogę karetki pogotowia rannego nie udało się uratować. Ranny mężczyzna zmarł na miejscu. Jak ustalili policjanci, zatrzymanym na miejscu zdarzenia sprawcą okazał się notowany wcześniej za kradzieże i narkotyki mieszkaniec sąsiedniego osiedla. 16-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz szczegółowo okoliczności tego tragicznego zdarzenia, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Białystok - Południe, wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. -www.podlaska.policja.gov.pl

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (2)

Strach się bać gdziekolwiek wyjść.Nie wiadomo gdzie nas zaatakują scyzoryki jedne-tak nawiasem mówiąc

Kamieniołomy do końca życia. Jak nie pracuje chleb i woda , prycza a raz w roku widzenie z rodziną.Każdy potencjalny następny by dwa razy przemyślał zanim by popełnił przestępstwo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.