czwartek, 23 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7903 wyświetleń

Niebezpiecznie wyprzedzał (LT)

Niebezpiecznie wyprzedzał (LT)

Policjanci z Grajewa zatrzymali 40-letniego pirata drogowego. Ten nieodpowiedzialny litewski kierowca opla niebezpiecznie wyprzedzając popełnił szereg wykroczeń i zmusił inny pojazd do gwałtownego hamowania. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymany, a dzisiaj w trybie przyspieszonym zostanie doprowadzony do sądu.


Wczoraj po godzinie 21.00 policjanci grajewskiej drogówki patrolując miejscowość Miecze zauważyli opla, którego kierowca niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy. Kierujący przekraczał linię podwójną ciągłą, jechał po powierzchni wyłączonej z ruchu oraz nie zastosował się do nakazu jazdy z prawej strony znaku omijając wysepkę z jej lewej strony. Funkcjonariusze widząc stwarzający zagrożenie na drodze samochód natychmiast za nim ruszyli. Jednak siedzący za jego kierownicą mężczyzna, nadal nie stosując się do znaków, kontynuował manewr przez całą miejscowość. Jadąc w ten sposób zmusił dodatkowo nadjeżdżającego z przeciwka kierowcę do gwałtownego hamowania. Gdy po chwili mundurowi zatrzymali pirata do kontroli okazało się, że jest to obywatel Litwy. W związku z jego jazdą policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj w trybie przyspieszonym zostanie doprowadzony do sądu, przed którym odpowie teraz za swoje niebezpieczne zachowanie na drodze.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (5)

normalnie chorzy ludzie, tacy powinni być skuci i do wiezienia na co najmniej parę miesięcy z przymusowymi robotami przy drodze oczywiście i prawko zabrane na parę lat, gdzie oni mają wyobraźnie

zawsze jak widzę, że ktoś przejeżdża na czerwonym jest to litwin, to są podludzie, ich nikt nie nauczył żadnych zasad

Zwróćcie uwagę na rowerzystę bez oświetlenia. Też niezły gagatek, a Litwin mógł go zabić.

Ach ta nienawisc do litwinow wpojona przez system. Litwin nie litwin tak zrobic nie powinien.

Sami się skujcie i posiedźcie w więzieniu a zobaczycie że to nakręca człowieka i robi z niego bestię.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.