czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

Niebezpiecznie na drogach

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na trasie Kopijki-Wiśniowe Ełckie. Śmierć w wyniku tego wypadku poniósł 32-letni mieszkaniec powiatu oleckiego. Policjanci wyjaśniają także okoliczności kolizji na DK 16. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy w chwili zdarzenia byli w pojeździe. 

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło na trasie Kopijki-Wiśniowo Ełckie. W wyniku tego zdarzeniu zginął 32-letni kierowca samochodu marki Renault. 
Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali wczoraj (20 XII) około godziny 6.00. Osoba przejeżdżająca na trasie zobaczyła rozbity samochód w rowie i powiadomiła służby.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło na łuku drogi, kierowca uderzył w drzewo i dachował w przydrożnym rowie. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 


Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło około godziny 13.00 na trasie Golubka-Wysokie na drodze krajowej nr 16. O zdarzeniu poinformowali policjantów świadkowie, którzy zauważyli rozbitego golfa. Na miejscu policjanci zastali dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Mężczyźni zostali zbadani przez załogę pogotowia, doznali niegroźnych potłuczeń ciała i nie wymagali hospitalizacji.
32 -latek w chwili zatrzymania miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, drugi mężczyzna – 19 -latek miał ponad promil alkoholu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają teraz, który z mężczyzn w czasie kolizji prowadził pojazd. - informuje KPP Ełk

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.