Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13250 wyświetleń

Niebezpieczne zdarzenie na 65

 
Na drodze krajowej nr 65  doszło do zderzenia nissana z toyotą.  Kierowca i pasażer nissana z obrażeniami ciała trafili do szpitala w Białymstoku. Bliższe okoliczności i przyczyny wyjaśniają policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mońkach.

Do zdarzenia doszło w piątek (27 XII)  ok godz. 10.30 na skrzyżowaniu. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 75-letni kierowca nissana podczas skręcania w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej od strony Białegostoku toyocie. Wskutek tego doszło do zderzenia pojazdów. W rezultacie kierowca oraz pasażer nissana z obrażeniami ciała trafili do szpitala w Białymstoku. Kierowca toyoty nie doznał obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. 75-letniemu kierowcy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostało zatrzymane prawo jazdy. Monieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

fot. – oficer prasowy KPP w Mońkach


Komentarze (3)

Badania alkomatem nie wykazały nietrzeżwości kierujących co nie oznacza iż nie byli pijani.
I wtenże sposób modeluje sie wygląd kierujących : kierowcy byli trzeźwi!
A może byli pijani ze szczęścia ?

prawa jazdy nigdy nie powinny trafić do tego 74 letniego pana--przykro ale zagrożenie na drogach

Ja tu widze ze to jakas wioska a zderzenie to nie powstalo z predkoscia 60km/h ale co nie umniejsza winy 75 letniego kierowcy i sadze ze ludzie po ukonczeniu 60roku zycia powinni przechodzic dodadtkowe badania czy sa w stanie prowadzic auta

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.