poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12510 wyświetleń

Niebezpieczne wyprzedzanie

Podlascy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu ciężarowym dafem, który wykonywał manewr wyprzedzania w miejscu ograniczonej widoczności przed wierzchołkiem wzniesienia, gdzie obowiązuje dodatkowo zakaz wyprzedzania. Mundurowi, aby uniknąć zderzenia z ciężarówką musieli zjechać na pobocze.

02.09 około godziny 18.45 na drodze krajowej nr 8 w pobliżu miejscowości Osowy Grąd w powiecie augustowskim policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli 33-letniego kierującego ciężarowym dafem z naczepą. Mieszkaniec powiatu gdańskiego wyprzedzał inną ciężarówkę w miejscu o bardzo ograniczonej widoczności, a mianowicie dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia. Ponadto wykonywał ten manewr na odcinku drogi, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania dla pojazdów ciężarowych przejeżdżając dodatkowo przez linię ciągłą. Swoim postępowaniem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zmusił policjanta kierującego radiowozem do zjechania na pobocze celem uniknięcia czołowego zderzenia. Mundurowi natychmiast zawrócili i zatrzymali niebezpiecznie jadącego kierowcę. 33-latek stracił prawo jazdy, a za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze będzie teraz tłumaczył się przed sądem. -  – WRD KWP w Białymstoku

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (7)

Może to ich czegoś nauczy, większy nie znaczy bezkarny!

czapa od ręki...Nawet roweru niech nie dosiada.

Brawo!!! Jednego wariata mniej na drodze, może już nikogo nie zabije swoimi nieprzemyślanymi zachowaniami

Brawo tak trzymać.

Za takie coś mandat powinien być co najmniej 10 tys. PLN. Założe się, że byłoby to ostatnie takie wyprzedzanie tego kretyna. Ale niestety, nie w tym kraju.

zabrać dożywotnio prawo jazdy

Ale wpadł przed samą policją i dobrze. I prawka nie ma teraz będzie siedział w domu albo zgłosi się do programu najgorszy polski kierowca na TTV. Ktoś ten program oglądał to zobaczycie jakich mamy kierowców. Program na TTV NAJGORSZY POLSKI KIEROWCA

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.