sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13083 wyświetleń

Nie zatrzymał się do kontroli

Ponad 1.3 promila alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po krótkim pościgu trafił w ręce policjantów z Rajgrodu. Okazało się, że pojazd, którym kierował 20 –letni obywatel Litwy jest kradziony.

Wczoraj wczesnym popołudniem w Rajgrodzie patrol miejscowych policjantów postanowił zatrzymać do kontroli drogowej audi. Jego kierowca zlekceważył sygnały funkcjonariuszy nakazujące mu zatrzymanie się. Gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim. Po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera. Okazało się, że był to pijany, 20-letni obywatel Litwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.

 Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że pojazd którym podróżował 20-latek został wczoraj skradziony na terenie Niemiec. Również tablice rejestracyjne zamontowane w pojeździe, pochodziły z kradzieży na terenie województwa lubuskiego. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz odpowie on za swój czyn sądem. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia. - KPP w Grajewie

Komentarze (5)

Ekstra, brawo... tak działać. Co to znaczy mieć na bieżąco dostęp do bazy danych pojazdów skradzionych...

I tu konczy sie wycieczka zlodziei bo od kiedy mamy ENA z UE to juz nic sie nie ukryje he he powodzenia dla takich talentow skonczyly sie czasy kradziezy w niemczech .I przy okazji teraz przestempcow mozna scigac na terenie calej UE listami gonczymi i nigdzie juz sie nie ukryja koniec uciekania za granice czas splacic dlugi ....

pomyśleć ile kradzionych pojazdów przejeżdża którym się udaje

Brawo dla policjantów z Rajgrodu, którzy wykazali swoje umiejętności policyjne i zatrzymali złodziejaszka nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale dodatkowo odkryli, że auto jest kradzione. I to wszystko dzięki najmłodszym funkcjonariuszom. Jeszcze raz szczere gratulacje.

Brawooo policjanci z Rajgrodu!! :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.