sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 16744 wyświetleń

Nie chciała już żyć!


W jednym z domów przy ul. Sawickiej w Grajewie znaleziono kobietę - targnęła się na swoje życie. Mieszkająca samotnie 60-latka prawdopodobnie powiesiła się.

To kolejna tragedia w ostatnich dniach, funkcjonariusze badają jej przyczyny.

Komentarze (11)

Ludzie!! Jeśli macie problem podzielcie się nim z kimś. Przecież życie jest piękne wtedy gdy dzielimy się, nie w samotności. Znam to z autopsji, a wierzę że nie tylko ja tak twierdzę. Na prawdę żaden problem nie jest warty wtargnięcia na swoje własne życie. Życie to dar od Boga!

fatum nad grajewem???

Pokój jej duszy [*]

ojej !!! Co się dzieje ! Kobieto ? :(

Deficyt De - tak dokładnie!! jestem tego samego zdania!!! Bóg daje życie i tylko On może go nam odebrać. a nie my sami sobie....

Tak tylko z kim odpowiedzialnym i bezinteresownym w dzisiejszych czasach człowiek może podzielic się swoim kłopotem, bólem i cierpieniem. Bo nader często w takich sytuacjach zawodzą nawet najblizsi nie mówiąc już o instytucjach państwowych, a nawet koscielnych. Co raz częsciej w dzisiejszych demokratycznych i cywilizowanych czasach tak po prawdzie to człowiek jest zdany na samego siebie. Naprawdę ciężko jest bez rodziny u boku i niestety bez odpowiedniego zabezpieczenia pieniężnego też.

Ludzie nie zawsze potrafią zrozumieć problemy innych zamiast pomóc to jeszcze się wyśmiewają.Nie bójmy się lekarzy psychiatrów .

Ludzie tyle się u nas dzieje że wszyscy mają już dość.
Nie mam pojęcia dlaczego ta kobieta zrobiła takie głupstwo . Chciała bym poznać przyczyny .

Trzeba mieć tego "kogoś". Ja też nie mam więc...

Życie jest tak krótkie,jeszcze samemu je sobie skracać zawsze można sobie znaleźć kogoś z kim można porozmawiać. Tyle problemów co ja miałam to starczyłoby obdzielić kilka osób ale nie poddałam się. Znalazłam osoby do których mogłam się wygadać jest mi lżej i lepiej. I teraz swoim optymizmem mogłabym zarazić kilkadziesiąt osób

Czasem trudno przeskoczyć problemy życia i toksyczne otoczenie w którym żyjemy.Bo niema nikogo kto by pokazał nam inny,lepszy świat w którym będziemy wartościowi w oczach innych osób. A żeby zrobić coś takiego trzeba mieć tyle bólu w duszy,że zagłuszy ból,żal i lęk tego czynu.Jesteśmy sami i z tą myślą odchodzimy,bo w porę nie było kogoś by powiedział zostań i nie rób tego :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.