Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 11347 wyświetleń

Naturalne SPA w Kurejewce

Z inicjatywy opiekuna świetlicy Izabeli Randzio mieszkańcy wsi Kurejewka i Chojnówek startują w konkursie Olimpiada Aktywności Wiejskiej. W konkursowym projekcie pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch. Naturalnie i tradycyjnie do zdrowia” zrealizowano już przedsięwzięcia takie jak "Rajd rowerowy” oraz 28 lipca 2013 "Naturalne SPA”. Do organizacji imprez ochoczo włączali się mieszkańcy wyżej wspomnianych wsi.

Impreza pt. "Naturalne SPA” miała miejsce w świetlicy w Kurejewce, która została nawet udekorowana przez mieszkańców  z darów natury, by imitować SPA. Mieszkańcy i przybyli goście  mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych, usług fryzjerskich i kosmetycznych, a także wiejskiego poczęstunku.

Wizyta w Naturalnym SPA dała możliwość mieszkańcom odetchnąć od ciężkich prac w gospodarstwie a także zrelaksować się przy zabiegach i muzyce relaksacyjnej.


Szczególne podziękowania kieruję w kierunku Pań: Cimoch, Blaszko i Niedźwieckiej za ponadnormatywny wkład w organizację tejże imprezy.

W imieniu swoim i mieszkańców wsi Kurejewka i Chojnówek pragnę podziękować paniom:

Elwirze Muczyńskiej – kosmetyczka, właściciel Salonu kosmetyczno- fryzjerskiego "Elwira", Agnieszce Łajewskiej – fryzjer, Joannie Bukowskiej – rehabilitantka za bezpłatną pomoc w organizacji imprezy.

 W projekcie konkursowym przewidziana jest jeszcze organizacja Festynu Wiejskiego, który odbędzie się 25 sierpnia 2013 roku w Kurejewce.


Izabela Katarzyna Randzio – opiekun świetlicy w Kurejewce
fot. - Maciej Randzio

 zobacz:
gminagrajewo.pl


Komentarze (11)

Super pomysł.... I na wsi można... Wielkie słowa uznania

Od 10 lat mieszkam w NY daleko od mojej rodzinnej wsi.Ogladajac te zdjecia isluchajac opowiesci mojej mamy Reginy, co jest tam organizowane dzieki mlodym,pelnym pomyslom paniom,serce mi sie raduje.ze ta stara wies ozyla.Moja mama 82 lata na pikniku z wojtem,w spa...To jest nie do pomyslenia.Jestem pelna podziwu iuznania idziekuje dla organizatorek ,ze moja mama i wiele innych starszych osob przestalo zamykac sie w domu i myslec o smierci.Pozdrawiam wszystkich .

spa w malej swietlicy kolo mojego domu.Moja babcia z maseczka na twarzy ,fryzer.masaz.Rewelacja.Wspanialy pomysl.Dzieki pani Randzio.

Pani Iza to zawsze coś fajnego wymyśli :)

brawo pani Izo jak się chce to można gratuluje

szacunek pani Izo

Super Izabelo jestes pomyslowa

super gratulacje wspanialego pomyslu panowie z maseczka na twarzy widok bezcenny,pozdrawiam:)

Izabela na burmistrza

Bardzo fajnie -pozdrowienia dla wszystkich mieszkancow :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.