Kultura i rozrywka

  • 20 komentarzy
  • 5736 wyświetleń

Narodowy Dzień Zwycięstwa

Dziś (8 maja) Narodowy Dzień Zwycięstwa i 79. rocznica zakończenia II wojny światowej. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 10 pod Pomnikiem Niepodległości na Placu Niepodległości w Grajewie.

 


Uczestników wydarzenia powitał Ryszard Wolwark - Sekretarz Miasta Grajewo. Po włączeniu syren alarmowych odegrano hymn Polski. Poczet flagowy Związku Strzeleckiego "Strzelec" Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 1011 Grajewo podniósł flagę państwową na maszt.

Następnie delegacje reprezentujące władze samorządowe miasta, gminy i powiatu, służby mundurowe, miejskie jednostki organizacyjne, szkoły, przedszkola, żłobek a także lokalne organizacje pozarządowe złożyły wiązanki kwiatów pod Pomnikiem. W imieniu mieszkańców Grajewa kwiaty złożył Maciej Bednarko - Burmistrz Miasta Grajewo oraz Monika Stefańska - Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo.

 

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (20)

I z pod okupacji niemieckiej trafiliśmy do sowieckiej. Gorzki smak takiego zwycięstwa.

A jednak prawda Burmistrz z PiSem

Oj i Pani Dyrektor już przymierza się do swojej roli.

jak wy wszystko wiecie, wybory już sie skonczyly, przestancie robic z siebie debili

niekorzy sami odeszli, czekamy na resztę....sami się pozamiatają :)

Grajewo to pisowski ciemnogród

Przed wyborami ludzie pisali, że powiązał się z PiS to wy że nie. Teraz nie komentuj I siedź cicho.

Jpr nie mogę na to patrzeć

Oj p.Dyrektor to już nie D.L.Jak szybko się to zmieniło.

Co kilka dni delegacje i wydawanie kasy z budżetu miasta... To powinien być jeden kwiat znicz i dość. Wygląda jak szopka na pokaz....

Ciekawe kto będzie zastępcą burmistrza.

To nie patrz, nie ma przymusu

W końcu jest normalnie

Kiedy zaczniemy szanowac Swieta Narodowe. Z tego co widac to tylko ten z Pisem, ktos nie moze patrzec tylko na co, ze ktos sie przymierza do nowej roli. A tu jest mowa o zakonczeniu Wojny. Dziekowac ze Polska nie zginela z mapy swiata. Trzeba myslec zeby nie bylo powtorki z histori. Tak jak z Konstytucja 3 Maja i z rozbiorami Polski. Kiedy skonczy sie ten ciemnogrod w Grajewie. Kiedy Grajewo zacznie myslec o PRZYSZLOSCI i ROZWOJU. A nie tylko jedna pani drugiej pani, albo tu aniolka tu slabanek i bedzie jak w niebie. Czekajac az MANNA spadnie z NIEBA lub Miska Ryzu.

Komunizmu nad faszyzm. Jeden bandzior wyzwolił Polskę od drugiego bandziora.

Miskę ryżu to nam już ktoś obiecał.

Grajewo - średniowiecze - ciemnogród - pis

PISland w pełnej krasie Grajewo to miasto kościołów i banków to miasto dla emerytów ci co myślą to uciekają z tego miasta ,

Ale prosze jakoś się ubrać do jednej pani moja uwaga

Po pisowsku wszystko narodowe!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.